Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 maja 2020, 09:22

autor: Adrian Werner

GTA 5 za darmo - to ostatni dzień na odebranie gry

Już tylko kilka godzin pozostało do końca promocji pozwalającej za darmo otrzymać pełną wersję Grand Theft Auto 5 w serwisie Epic Games Store.

GTA 5 za darmo - to ostatni dzień na odebranie gry - ilustracja #1
Promocja potrwa tylko do 17:00.

Dzisiaj dobiegnie końca promocja serwisu Epic Games Store, pozwalająca za darmo zdobyć pełną wersję Grand Theft Auto V. Jeśli jesteście nią zainteresowani, a do tej pory nie skorzystaliście z okazji, to warto się pospieszyć, gdyż oferta wygaśnie o 17:00 czasu polskiego.

Tradycyjnie przypomnijmy, że jeśli przed upływem tego terminu dodacie grę do swojej biblioteki w Epic Games Store, to produkcja pozostanie Wasza na zawsze, nawet gdy promocja się zakończy.

Dobiegająca końca promocja była jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich dni. Oferta okazała się tak popularna, że serwis Epic Games Store nie wytrzymał najazdu graczy, pragnących zdobyć GTA 5 za darmo. Strona sklepu padła, a wśród osób, którym udało się dodać grę do swojego konta, nie brakowało użytkowników mających duże problemy z jej pobraniem.

Możliwość zdobycia gry za darmo rozzuchwaliła również hakerów i moderów, którzy zaczęli szaleć w Grand Theft Auto Online. Nie muszą oni bowiem obawiać się utraty pieniędzy wydanych na GTA 5 w przypadku banów. W tym celu sporo osób najpewniej potworzyło wiele nowych kont w Epic Games Store, więc te problemy nie znikną po zakończeniu promocji.

Warto na koniec wspomnieć, że nie wszyscy gracze dali się uwieść tej ofercie. Jak się okazuje, Grand Theft Auto 5 nadal sprzedaje się tak dobrze na Steamie, że gra była jednym z dziesięciu największych bestsellerów ubiegłego tygodnia w tym serwisie.

  1. GTA V za darmo w Epic Games Store
  2. Recenzja gry GTA V na PC - Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  3. Niesamowite szczegóły Grand Theft Auto V – gra dopieszczona jak żadna inna
  4. GTA V - poradnik do gry
  5. Grand Theft Auto V - kompendium wiedzy
  6. Oficjalna strona Grand Theft Auto V