Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2020, 11:50

autor: Adrian Werner

Epic rozdaje GTA 5, a ludzie i tak kupują grę na Steamie

Nawet rozdawanie przez Epic Games Store pełnej wersji Grand Theft Auto 5 nie powstrzymało gry przed trafieniem na listę bestsellerów Steama za ubiegły tydzień.

Epic rozdaje GTA 5, a ludzie i tak kupują grę na Steamie - ilustracja #1
Nawet darmowa promocja GTA 5 w Epic Games Store nie przeszkodziła grze w zostaniu jednym z bestsellerów Steam w ubiegłym tygodniu

Jednym z najważniejszych wydarzeń ubiegłego tygodnia było udostępnienie za darmo pełnej wersji Grand Theft Auto V przez serwis Epic Games Store. Okazuje się jednak, że jest grupa graczy pecetowych, których nawet taka oferta nie zdoła skłonić do korzystania z tego sklepu.

Pomimo darmowej promocji w Epic Games Store GTA 5 było ósmym największym bestsellerem Steam w ubiegłym tygodniu. Ta gra zawsze radzi sobie bardzo dobrze, więc część z jej wysokiej sprzedaży przypadła najpewniej na kilka dni przed ofertą EGS. Mimo to pojawienie się pozycji w top 10 i tak jest zaskakujące.

Promocja w Epic Games Store okazała się katastrofą pod względem technicznym. Strona sklepu padła na wiele godzin, a wiele osób, którym udało się dodać GTA 5 do swojego konta, miało potem problemy z pobraniem gry. Możliwe więc, że te kłopoty tak zdenerwowały cześć graczy, że zniecierpliwieni kupili ten tytuł na Steamie.

Na koniec warto dodać, że Grand Theft Auto V można zdobyć w Epic Games Store tylko do 21 maja, więc zainteresowanym doradzamy pośpiech.

  1. Recenzja gry GTA V na PC - Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  2. Niesamowite szczegóły Grand Theft Auto V – gra dopieszczona jak żadna inna
  3. GTA V - poradnik do gry
  4. Grand Theft Auto V - kompendium wiedzy
  5. Oficjalna strona Grand Theft Auto V
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V