Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 maja 2020, 17:05

autor: Adrian Werner

GTA 5 już dostępne za darmo w Epic Games Store

W serwisie Epic Games Store ruszyła promocja pozwalająca za darmo zdobyć pełną wersję Grand Theft Auto 5. Wraz z grą otrzymacie również dostęp do modułu sieciowego, czyli GTA Online.

GTA 5 już dostępne za darmo w Epic Games Store - ilustracja #1
Niektórzy z Was nie dawali wiary naszym wczorajszym doniesieniom.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, dzisiaj o 17:00 w serwisie Epic Games Store za darmo udostępniono pełną pecetową wersję gry Grand Theft Auto V, czyli wielkiego przeboju studia Rockstar Games, który do dzisiaj sprzedał się w ponad 120 mln egzemplarzy, z czego 10 mln przypadło tylko na okres od maja 2019 r. do lutego 2020 r. Jest to więc tytuł, który nadal rozchodzi się jak szalony i możliwość zdobycia go bez płacenia jest dużą gratką. Nie dziwi też, że opublikowana przez nas wczoraj wiadomość odbiła się szerokim echem w sieci, np. na Reddicie.

Zainteresowanym radzimy pośpiech, gdyż oferta pozostanie ważna tylko do 21 maja. Tradycyjnie przypomnijmy, że jeśli przed upływem tego terminu dodacie GTA 5 do swojej biblioteki w Epic Games Store, to gra pozostanie Wasza na zawsze, nawet gdy promocja się zakończy.

  1. Grand Theft Auto 5 – pobierz za darmo w Epic Games Store

Serwis Epic Games Store przeżywa obecnie prawdziwe oblężenie i są problemy z załadowaniem strony. Jeśli macie takie kłopoty to korzystajcie na razie z klienta usługi, gdyż tam GTA 5 powinno pojawiać się prawidłowo.

Grand Theft Auto V zadebiutowało na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w 2013 roku , w 2014 r. trafiło na XONE i PS4, a w 2015 r. ukazała się wersja pecetowa. Nie jest to więc młoda produkcja, ale mimo to wciąż radzi sobie doskonale na rynku. Nie tylko praktycznie nie schodzi z list bestsellerów (np. w USA, Polsce czy Wielkiej Brytanii), ale przede wszystkim ogromną popularnością wciąż cieszy się moduł sieciowy w postaci Grand Theft Auto Online.

GTA Online wymaga posiadania Grand Theft Auto V, więc chociażby tylko dla tego multiplayerowego projektu warto skorzystać z promocji w Epic Games Store. Ten moduł cały czas jest rozwijany i raczej nieprędko się to skończy.

Zresztą, najciekawsze rzeczy w Grand Theft Auto Online nie ograniczają się tylko do tego, co przygotowuje studio Rockstar Games. Dużą częścią uroku tego modułu sieciowego jest kreatywność samych graczy. Tylko w ostatnich kilku miesiącach głośno było m.in. o gangach ufoludków, wykorzystywaniu prostytutek do klonowania aut czy wirtualnych demonstracjach organizowanych przez aktywistów z Hongkongu.

  1. Recenzja gry GTA V na PC - Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  2. Niesamowite szczegóły Grand Theft Auto V – gra dopieszczona jak żadna inna
  3. GTA V - poradnik do gry
  4. Grand Theft Auto V - kompendium wiedzy
  5. Oficjalna strona Grand Theft Auto V