Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2020, 11:25

autor: AlexB

PlayWay prezentuje grę dla fanów Słonecznego patrolu

Studio Forestlight Games przygotowuje Lifeguard Simulator – symulator ratownika pracującego na egzotycznej plaży. Produkcja, którą wydaje znana polska firma PlayWay, zadebiutuje na PC w 2021 roku.

W SKRÓCIE
  1. Na PC zmierza Lifeguard Simulator, czyli stworzony przez studio Forestlight Games symulator ratownika.
  2. Produkcja, której wydawcą jest firma PlayWay, pozwoli między innymi na ratowanie topielców, karanie niepokornych plażowiczów czy wzięcie udziału w wątku kryminalnym.
  3. Tytuł zadebiutuje w 2021 roku.

PlayWay ma w swoim katalogu wydawniczym szereg najróżniejszych symulatorów – od względnie „normalnych”, takich jak House Flipper, Ultimate Fishing Simulator czy seria Car Mechanic Simulator, po zupełnie zakręcone, pokroju Bum Simulator. Wkrótce powiększy się on o kolejną pozycję – Lifeguard Simulator. Produkcja ta jest przygotowywana przez studio Forestlight Games, które tworzy także The Pope: Power & Sin, czyli opisywany przez nas miesiąc temu symulator papieża inspirowany rządami Aleksandra VI, znanego również jako Rodrigo Borgia.

PlayWay prezentuje grę dla fanów Słonecznego patrolu - ilustracja #1
Taka oto wieża będzie naszą kwaterą główną w Lifeguard Simulator.

Jak sam tytuł sugeruje, Lifeguard Simulator pozwoli na wcielenie się w ratownika, którego zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo ludzi spędzających miło czas na jednej z egzotycznych plaż. W trakcie zabawy będziemy musieli obserwować okolicę za pomocą lornetki w poszukiwaniu zagrożeń, takich jak rekiny, opatrywać zranione osoby, karać niepokornych imprezowiczów, czy ratować topielców. W wielu przypadkach liczy się czas, zatem błyskawiczne podejmowanie decyzji ma być w Lifeguard Simulator kluczem do sukcesu.

Wraz z postępami w zabawie będziemy mogli nabywać nowy sprzęt do naszej kwatery głównej. Twórcy obiecują sporą różnorodność pod tym względem – począwszy od kamer do obserwacji, poprzez boje ratunkowe, a na quadach, dronach, motorówkach, skuterach wodnych i helikopterach skończywszy.

PlayWay prezentuje grę dla fanów Słonecznego patrolu - ilustracja #2
W Lifeguard Simulator zwiedzimy również morskie głębiny.

Samo ratowanie ludzi, wlepianie mandatów śmiecącym plażowiczom i kupowanie nowego sprzętu może w pewnym momencie się znudzić. W Lifeguard Simulator ma pojawić się jednak pewna odmiana. Mowa tu o wątku kryminalnym, w ramach którego nasz dzielny ratownik niczym w kultowym Słonecznym patrolu będzie musiał powstrzymać niezwykle niebezpieczny gang przed wywołaniem katastrofy ekologicznej.

Zatem jeśli w dzieciństwie Waszym idolem był David Hasselhoff biegający po plaży, to Lifeguard Simulator może okazać się grą dla Was. Tytuł ukaże się na PC (Steam) w przyszłym roku. Będzie on dostępny między innymi w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy).

  1. Oficjalna strona studia Forestlight Games
  2. Oficjalna strona firmy PlayWay
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.