Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 stycznia 2018, 20:59

autor: Góral

GTA 3 i Vice City za 3 zł oraz inne gry Rockstara w nowym Humble Bundle

W ramach promocji Rockstar Games Humble Bundle za niewielkie pieniądze możecie zaopatrzyć się w pakiet gier od firmy Rockstar, w tym kilka odsłon serii Grand Theft Auto i Max Payne.

W kolejnej promocji Humble Bundle przyszykowano coś dla osób polujących na gry firmy Rockstar. Do promocji załapały się różne tytuły, w tym starsze klasyki pokroju Grand Theft Auto III i Max Payne oraz nowsze, jak chociażby L.A. Noire czy Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Promocja potrwa przez dwa tygodnie, więc macie sporo czasu na dokonanie zakupu. Przypominamy też, że Humble Bundle to nie tylko tanie gry, ale i działalność charytatywna. Tym razem część wpłat powędruje na konto Rainforest Alliance – organizacji zajmującej się zachowaniem różnorodności biologicznej, m.in. poprzez dbanie o lasy.

GTA IV wraz z dodatkami również załapało się do nowej paczki. - GTA 3 i Vice City za 3 zł oraz inne gry Rockstara w nowym Humble Bundle - wiadomość - 2018-01-31
GTA IV wraz z dodatkami również załapało się do nowej paczki.

Pierwszy próg – gry za dolara (około 3 zł):

Drugi próg – gry za 7,9 dolara (około 26 zł):

Próg trzeci – gry za 15 dolarów (około 50 zł):

Ostatnia aktualizacja: 2018-01-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.