Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2007, 12:31

autor: Metatron

Grywalna wersja Advance Wars: Dual Strike 2 zaprezentowana podczas Micromania Games Show

Jeszcze podczas wakacji pojawiły się pierwsze informacje o tym, że powstanie kontynuacja cieszącej się sporą popularnością strategii turowej na NDS, Advance Wars: Dual Strike. Do tej pory nie ujawniono żadnych szczegółów na jej temat poza nazwą. Jak się jednak okazało, prace nad projektem są już dosyć zaawansowane.

Jeszcze podczas wakacji pojawiły się pierwsze informacje o tym, że powstanie kontynuacja cieszącej się sporą popularnością strategii turowej na NDS, Advance Wars: Dual Strike. Do tej pory nie ujawniono żadnych szczegółów na jej temat poza nazwą. Jak się jednak okazało, prace nad projektem są już dosyć zaawansowane, ponieważ, jak donosi francuski serwis Jeux France, jego grywalne demo zostało udostępnione podczas zakończonych wczoraj targów Micromania Games Show.

Grywalna wersja Advance Wars: Dual Strike 2 zaprezentowana podczas Micromania Games Show - ilustracja #1

Wspomniany serwis udostępnił nieco screenshotów i obiecał, że w najbliższym czasie podzieli się wrażeniami z rozgrywki. Obecnie potwierdzono jedynie, że gra jest przygotowywana przez Intelligent Systems. Poinformowano także, że nie trafi na nasz rynek przed końcem tego roku, pomimo tego, że pierwotnie jej premiera była planowana właśnie na ten termin.

Grywalna wersja Advance Wars: Dual Strike 2 zaprezentowana podczas Micromania Games Show - ilustracja #2

W najbliższym czasie powinny pojawić się nowe wiadomości na temat Advance Wars: Dual Strike 2, których nie omieszkamy podać.