Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2017, 11:51

autor: Góral

GRYOnline.pl i tvgry.pl na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

W miniony weekend w stolicy odbyły się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Pojawiła się na nich nasza reprezentacja, która przygotowała dla widzów tvgry.pl i czytelników serwisu GRYOnline.pl szereg atrakcji - znajdziecie je w rozwinięciu wiadomości.

Arasz, Jordan i Gambrinus na WGW 2017. - GRYOnline.pl i tvgry.pl na T-Mobile Warsaw Games Week 2017 - wiadomość - 2017-10-16
Arasz, Jordan i Gambrinus na WGW 2017.

W dniach 13-15 października odbyły się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017, na których nie zabrakło naszej reprezentacji. Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych atrakcji, w tym koncert zespołu Percival, który współtworzył ścieżkę dźwiękową gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (link poniżej – niestety z powodu problemów technicznych nie możemy aktualnie zamieścić od razu materiału wideo), pokazy kilku produkcji czy panel z udziałem naszego redaktora naczelnego Krystiana Smoszny, jego zastępcy Adama Zechentera i redaktora prowadzącego tvgry.pl Grzegorza Bobreka.

  1. Obejrzyj koncert zespołu Percival

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie każdy zainteresowany mógł udać się do stolicy i towarzyszyć nam w tych wydarzeniach, dlatego też transmitowaliśmy na Twitchu oraz na stronie głównej serwisu GRYOnline.pl poszczególne eventy. Jeżeli jednak je przegapiliście, to nic straconego – zapisy wszystkich streamów znajdziecie w tym miejscu. Natomiast poniżej zamieszczamy kilka najciekawszych.

  1. Dlaczego tyle gadamy o Wiedźminie? - realia pracy w redakcji (panel)

Na początek zacznijmy może od najważniejszej kwestii – dlaczego publikujemy tyle materiałów o Wiedźminie? Odpowiedź na to, oraz wiele innych pytań związanych z pracą w redakcji, znajdziecie na powyższym materiale.

Podczas T-Mobile Warsaw Games Week 2017 udało nam się zorganizować także przedpremierowe pokazy gier oraz rozmowy z ich twórcami. Pierwsza prezentacja dotyczyła Frostpunk od 11 bit studios. O tej ciekawej mieszance RTS-a z survivalem opowiedziała Marta Fijak, piastująca stanowisko Senior Game Designera.

  1. Frostpunk - przedpremierowo od twórców This War of Mine

Drugą pokazywaną produkcją było Ancestors Legacy autorstwa studia Destructive Creations, które z pewnością kojarzycie z kontrowersyjnej strzelanki Hatred. Pokaz rozgrywki poprowadził Tomasz Gop – doświadczony twórca gier, pracujący wcześniej w studiach CD Projekt RED, Techland i CI Games.

  1. Pokaz brutalnej strategii Ancestors Legacy i Q&A z Tomaszem Gopem

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o sesji pytań i odpowiedzi z ekipą tvgry.pl. O swojej pracy przez blisko godzinę opowiadali Arasz, Jordan, Kacper, Hed, Fanggotten i Grzegorz Bobrek, zdradzając tajemnice na temat sobotniej nocy czy tajniki researchu.

  1. Q&A z ekipą tvgry.pl
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.