Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 stycznia 2021, 17:55

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję

Siedemnasty rok z rzędu portal GRYOnline.pl wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy dla Was szereg aukcji cennych przedmiotów. Dodatkowo jeśli zdecydujecie się zakupić abonament na stronie w niedzielę, to cały dochód z niego zostanie przekazany na rzecz fundacji.

Miniony rok był ciężki dla wielu ludzi. Jednak mimo wszelkich trudności i przeciwności, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dalej. W najbliższą niedzielę odbędzie się jej 29. finał, podczas którego zbierane będą środki na sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Już siedemnasty rok z rzędu portal GRYOnline.pl aktywnie wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka. Robimy to w podobny sposób jak w poprzednich latach. Po pierwsze, cały dochód z abonamentów, które zakupicie 31 stycznia, zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Po drugie, w serwisie Allegro znajdziecie dziewięć aukcji charytatywnych przygotowanych przez redakcję. W ramach każdej z nich możecie zdobyć cenne przedmioty i przy okazji wspomóc szczytny cel. Nie przedłużając zatem, zapraszamy do zapoznania się ze spisem fantów dostępnych do wylicytowania.

Wszystkie przedmioty są wysyłane na nasz koszt kurierem UPS wyłącznie na terenie Polski (uwaga ta nie dotyczy zestawu Destiny 2, na życzenie firmy Bungie).

Replika karabinu Lancer z serii Gears of War

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #1

Koniec aukcji - 4 lutego 2021, 18:50:36

Jesteście fanami serii Gears of War? Jeśli tak, to z pewnością ta oto replika karabinu Lancer będzie cenną zdobyczą do Waszych kolekcji. Model jest wykonany z pianki EVA i ma ok. 85 cm długości oraz 35 cm wysokości. Przez kilka lat był on eksponatem w redakcji GRYOnline.pl.

  1. Link do aukcji

Tarcza i dwa topory - Assassin's Creed Valhalla

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #2

Koniec aukcji - 4 lutego 2021, 19:01:55

Coś dla miłośników przygód Eivor. Oto dwa topory i tarcza o średnicy 85 cm, wykonane z pianki EVA. Przedmioty te zostały wykorzystane w ubiegłym roku na potrzeby sesji zdjęciowej do cosplayu z gry Assassin's Creed: Valhalla. Autorem przedmiotów jest Crafts for Two.

  1. Link do aukcji

The Last of Us 2 - kolekcjonerka Ellie Edition

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #3

Koniec aukcji - 4 lutego 2021, 19:34:37

The Last of Us: Part 2 było jedną z najczęściej omawianych gier ubiegłego roku. Chcielibyście osobiście sprawdzić, jak sprawuje się ona w akcji? A może już jesteście po jej ograniu i pożądacie teraz jak najwięcej gadżetów z nią związanych? W zależności, w jakiej sytuacji się znajdujecie, zapraszamy Was do zainteresowania się licytacją edycji kolekcjonerskiej produkcji studia Naughty Dog. W jej skład, prócz gry w eleganckim steelbooku, wchodzą figurka, naklejki, plecak, przypinki, soundtrack, artbook, bransoletka i naszywka.

  1. Link do aukcji

Zestaw Avengers - konsola PS4 Pro, gra i gadżety

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #4

Koniec aukcji - 5 lutego 2021, 11:13:05

Superbohaterowie wchodzący w skład ekipy Avengers podbili serca wielu miłośników popkultury na całym świecie. Należycie do tej grupy? Jeśli tak, to być może Waszą uwagę przyciągnie aukcja zestawu, którego częścią są nowa konsola PS4 Pro i kontroler w malowaniu nawiązującym do bohaterów komiksów i filmów Marvela, a także edycja kolekcjonerska gry Marvel's Avengers wraz z zestawem gadżetów - skarpetkami, bidonem, czapką, smyczą i naklejkami.

  1. Link do aukcji

Cyberpunk 2077 - edycja kolekcjonerska na PS4

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #5

Koniec aukcji - 5 lutego 2021, 11:24:20

Choć wydanie Cyberpunka 2077 na PlayStation 4 wzbudziło pewne kontrowersje, z pewnością znajdą się osoby, które pokuszą się o wylicytowanie edycji kolekcjonerskiej tytułu studia CD Projekt RED właśnie na tę konsolę. Prócz samej gry, przyciągnąć mogą gadżety wchodzące w skład zestawu - figurka, artbook, metalowe przypinki, metalowy brelok Quadra V-tech, materiał dowodowy NCPD zawierający opatrzony notatkami przewodnik po Night City, haftowane naszywki, kompendium wiedzy z informacjami na temat świata gry, pocztówki z Night City, mapa Night City oraz naklejki do sticker bomby.

  1. Link do aukcji

Kapitan Tsubasa (Jastrząb) - piłka i szalik

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #6

Koniec aukcji - 5 lutego 2021, 11:33:47

Tsubasa jest bohaterem jednego z najbardziej popularnych w naszym kraju serialu anime oraz mangi. Jeśli niegdyś z wypiekami na twarzy śledziliście przygody tego młodego japońskiego piłkarza, to piłka i szalik promujące ubiegłoroczną grę Captain Tsubasa: Rise of New Champions, które możecie wylicytować na naszej aukcji, mogą Wam sprawić mnóstwo radości.

  1. Link do aukcji

Figurka smoka i gadżety firmy QLOC

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #7

Koniec aukcji - 5 lutego 2021, 11:46:38

Polska firma QLOC, która pracowała między innymi nad polskimi lokalizacjami do Grand Theft Auto V, The Elder Scrolls V: Skyrim i XCOM: Enemy Unknown, przygotowała dla Was kilka gadżetów. W skład zestawu, który możecie wylicytować, wchodzą podkładka pod mysz, bluza, plecak, notes, smycz, tabliczka z tekstem podanym przez zwycięzcę aukcji, a także ręcznie malowana figurka.

  1. Link do aukcji

Destiny 2 - gadżety i unikatowy plakat

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #8

Koniec aukcji - 5 lutego 2021, 11:46:38

Ten zestaw to istna gratka dla fanów Destiny 2. W jego skład wchodzą edycja kolekcjonerska Beyond Light z kluczem, który można aktywować na dowolną platformę, Destiny Grimoire, oficjalna książka kucharska serii z foremkami do ciastek oraz ekskluzywny plakat o wymiarach 50 cm x 70 cm przygotowany przez Piotra Jabłońskiego.

  1. Link do aukcji

Kontroler Xbox Series X/S z The Medium i klucz do gry

GRYOnline.pl dla WOŚP - weź udział w licytacjach i wspomóż akcję - ilustracja #9

Koniec aukcji - 5 lutego 2021, 11:46:38

Na koniec mamy coś w miarę świeżego. Kontroler do konsoli Xbox Series X/S z motywem The Medium od studia Bloober Team oraz klucz do tej gry na rzeczoną platformę firmy Microsoft.

  1. Link do aukcji

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy biorąc udział w powyższych aukcjach, czy kupując w najbliższą niedzielę abonament, czy w jakikolwiek inny sposób, serdecznie dziękujemy za każdy grosz. I pamiętajcie, gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Redakcja GRYOnline.pl serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu aukcji charytatywnych firmom Microsoft, Cenega, Bungie i QLOC.

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej