Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2018, 15:20

autor: AlexB

GRYOffline 2018 - ruszyła faza potwierdzeń; zapowiedź kolejnych atrakcji

Zakończyły się zapisy na imprezę GRYOffline 2018. Dziś ruszyła faza potwierdzeń. Do 31 lipca wszyscy chętni muszą ponownie zadeklarować chęć udziału w wydarzeniu. Ponadto zdradzamy kolejne atrakcje spotkania, które przypadną do gustu miłośnikom starszych gier i planszówek.

Faza potwierdzeń

Niemal równo dwa miesiące temu otworzyliśmy rejestrację na kolejną edycję GRYOffline – obywającą się rokrocznie imprezę przeznaczoną dla czytelników portalu GRYOnline.pl oraz widzów tvgry.pl. Jak zwykle zgłosiło się mnóstwo osób, przez co część znalazła się na liście głównej, a część na rezerwowej. Ta druga grupa nie powinna jednak tracić nadziei. Przyszedł bowiem czas na fazę potwierdzeń. Od dziś do 31 lipca wszyscy zarejestrowani muszą ponownie zadeklarować swój zamiar pojawienia się na GRYOffline 2018. Można to zrobić na oficjalnej stronie wydarzenia (link poniżej). Pamiętajcie, że wykonanie tej czynności jest niezbędne do otrzymania wejściówki. Jeśli ktoś z listy głównej tego nie zrobi, jego miejsce zostanie zwolnione i automatycznie udostępnione osobom z listy rezerwowej, które będą miały możliwość potwierdzić swoją chęć udziału w dniach 1-2 sierpnia.

Pamiętajcie o wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności, by móc odebrać wejściówkę! - GRYOffline 2018 - ruszyła faza potwierdzeń; zapowiedź kolejnych atrakcji - wiadomość - 2018-07-26
Pamiętajcie o wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności, by móc odebrać wejściówkę!

Osoby z listy głównej, które potwierdziły chęć udziału w GRYOffline 2018, otrzymają możliwość wygenerowania swojej własnej wejściówki. Muszą ją wydrukować i przynieść ze sobą w dniu wydarzenia. Uwaga! Nie będziemy akceptowali biletów w formie elektronicznej (na przykład na smartfonie). Na imprezie każdy uczestnik otrzyma odpowiednie etui z kuponami na napój (alkoholowy i bezalkoholowy) i danie z grilla oraz mapką, a także specjalnym miejscem na wyciętą wejściówkę. Pamiętajcie również, by wziąć ze sobą dowód tożsamości. Nie będziemy bowiem wpuszczali osób niepełnoletnich.

Nie zdążyłeś się zarejestrować? Jeszcze nic straconego. Jeśli po fazie potwierdzeń będą wolne miejsca, w dniach 1-2 sierpnia uruchomimy dodatkową rejestrację, dzięki której uzupełnimy listę gości (w pierwszej kolejności osobami z listy rezerwowej, a następnie tymi, którzy wcześniej nie deklarowali chęci udziału w GRYOffline 2018).

Monitory CRT i figurki

Na wszystkich odwiedzających GRYOffline 2018 będzie czekało mnóstwo atrakcji, o których pisaliśmy na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. Wśród nich możemy wymienić konkurs cosplay, finały Mistrzostw Polski Dragon Ball FighterZ oraz prezentacje dwóch polskich gier – sieciowej strzelanki World War 3 od studia The Farm 51 oraz Dying Light 2, czyli kontynuacji popularnej produkcji o zombiakach stworzonej przez firmę Techland. Są to jednak nowsze tytuły, które nie wszystkich muszą zainteresować. Tutaj pojawia się pytanie, co z miłośnikami klasyki, którzy co roku tłumnie goszczą na GRYOffline? Dla nich, we współpracy z fundacją Dawne Komputery i Gry, przygotujemy nie jedną, a dwie salki po brzegi wypełnione stanowiskami ze starszymi pozycjami. Ponadto jeden pokój poświęcony będzie planszówkom oraz grom figurkowym, udostępnionym dzięki uprzejmości sklepu internetowego Vanaheim.pl.

Na GRYOffline nie zabraknie atrakcji dla fanów retro. / Źródło: Dawne Komputery i Gry - GRYOffline 2018 - ruszyła faza potwierdzeń; zapowiedź kolejnych atrakcji - wiadomość - 2018-07-26
Na GRYOffline nie zabraknie atrakcji dla fanów retro. / Źródło: Dawne Komputery i Gry

Przypominamy, że GRYOffline 2018 odbędzie się 4 sierpnia w klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Redakcja nie może się już doczekać, by spotkać się z wami osobiście. Do zobaczenia już za niecałe dwa tygodnie!