Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2014, 17:33

autor: Góral

Gry z serii Wiedźmin dostępne przez weekend za darmo na Steamie

W sklepie Steam, do godziny 22:00 w niedzielę, za darmo możecie bawić się słynnymi polskimi grami RPG - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Obie produkcje można również kupić w ramach promocji. Dodatkowo do poniedziałku trwa akcja Make War Not Love, w której o darmowy dodatek DLC walczą strategie Total War: Rome II i Company of Heroes 2.

Make War Not Love – wojna dwóch gier strategicznych o darmowy dodatek. - Gry z serii Wiedźmin dostępne przez weekend za darmo na Steamie - wiadomość - 2014-02-14
Make War Not Love – wojna dwóch gier strategicznych o darmowy dodatek.

W tym tygodniu do darmowego weekendu w sklepie Steam załapała się seria Wiedźmin. Grami Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów można bawić się bez ponoszenia żadnych kosztów do godziny 22:00 w niedzielę. Dodatkowo, cena obu tytułów została znacznie obniżona. „Jedynkę” kupimy za 1,59 euro (około 7 zł), a „dwójkę” 3,99 euro (około 16 zł). Promocja potrwa do 18 lutego. Natomiast w poniedziałek o godzinie 19:00 zakończy się batalia w ramach akcji Make War Not Love. W jej ramach o 50% zostały przecenione dwie gry strategiczne - Total War: Rome II (27,49 euro, czyli około 114 zł) oraz Company of Heroes 2 (17,49 euro, czyli około 73 zł). Fani tytułu, który zostanie zakupiony w większej liczbie, otrzymają darmowy dodatek DLC. Postępy starcia można śledzić na stronie promocji.

Kilka dni temu Wiedźmina 2 można było nabyć za 9,99 zł w ramach Giermaszu w sklepie cyfrowej dystrybucji CDP.pl, jeżeli więc ktoś z Was przespał tamtą promocję, to teraz za niewiele większą kwotę również może zaopatrzyć się w wielki hit studia CD Projekt Red. Poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie, by najpierw sobie pograć, sprawdzić czy się podoba, a później zainwestować pieniądze.

Obecnie studio CD Projekt Red, twórcy serii Wiedźmin, pracuje przy trzeciej odsłonie popularnej gry RPG - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł ukaże się w tym roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC, więc weekendowa promocja na Steamie stanowi świetną okazję do nadrobienia zaległości (o ile je macie) przed premierą „trójki”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.