Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2014, 17:33

autor: Góral

Gry z serii Wiedźmin dostępne przez weekend za darmo na Steamie

W sklepie Steam, do godziny 22:00 w niedzielę, za darmo możecie bawić się słynnymi polskimi grami RPG - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Obie produkcje można również kupić w ramach promocji. Dodatkowo do poniedziałku trwa akcja Make War Not Love, w której o darmowy dodatek DLC walczą strategie Total War: Rome II i Company of Heroes 2.

Make War Not Love – wojna dwóch gier strategicznych o darmowy dodatek. - Gry z serii Wiedźmin dostępne przez weekend za darmo na Steamie - wiadomość - 2014-02-14
Make War Not Love – wojna dwóch gier strategicznych o darmowy dodatek.

W tym tygodniu do darmowego weekendu w sklepie Steam załapała się seria Wiedźmin. Grami Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów można bawić się bez ponoszenia żadnych kosztów do godziny 22:00 w niedzielę. Dodatkowo, cena obu tytułów została znacznie obniżona. „Jedynkę” kupimy za 1,59 euro (około 7 zł), a „dwójkę” 3,99 euro (około 16 zł). Promocja potrwa do 18 lutego. Natomiast w poniedziałek o godzinie 19:00 zakończy się batalia w ramach akcji Make War Not Love. W jej ramach o 50% zostały przecenione dwie gry strategiczne - Total War: Rome II (27,49 euro, czyli około 114 zł) oraz Company of Heroes 2 (17,49 euro, czyli około 73 zł). Fani tytułu, który zostanie zakupiony w większej liczbie, otrzymają darmowy dodatek DLC. Postępy starcia można śledzić na stronie promocji.

Kilka dni temu Wiedźmina 2 można było nabyć za 9,99 zł w ramach Giermaszu w sklepie cyfrowej dystrybucji CDP.pl, jeżeli więc ktoś z Was przespał tamtą promocję, to teraz za niewiele większą kwotę również może zaopatrzyć się w wielki hit studia CD Projekt Red. Poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie, by najpierw sobie pograć, sprawdzić czy się podoba, a później zainwestować pieniądze.

Obecnie studio CD Projekt Red, twórcy serii Wiedźmin, pracuje przy trzeciej odsłonie popularnej gry RPG - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł ukaże się w tym roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC, więc weekendowa promocja na Steamie stanowi świetną okazję do nadrobienia zaległości (o ile je macie) przed premierą „trójki”.