Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2016, 17:20

autor: Góral

Grand Theft Auto V wraca na podium. Top 10 Steam (27 marca - 2 kwietnia)

W kolejnym zestawieniu najchętniej kupowanych gier na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji - na szczycie ponownie zasiadło Tom Clancy's The Division. Do czołówki wróciło jednak Grand Theft Auto V, które zajęło miejsce tuż za najnowszą produkcją Ubisoftu. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką największych hitów ubiegłego tygodnia.

W ciągu kilku ostatnich dni, na Steamie zaszło trochę zmian, jeżeli chodzi o najlepiej sprzedające się gry. W dniach 27 marca – 2 kwietnia, ponownie jak w poprzednim notowaniu, największym zainteresowaniem cieszyło się Tom Clancy's The Division, ale już Stardew Valley zostało zepchnięte na trzecie miejsce przez Grand Theft Auto V, które wskoczyło na podium z ósmej lokaty. Z TOP 10 wypadł Hitman, ARK: Survival Evolved, The Culling oraz Subnautica, a na ich miejsce wkroczyły dwie edycje Dark Souls III oraz powracający do łask Fallout 4, który pojawił się w pierwszej dziesiątce w akompaniamencie przepustki sezonowej. Zestawienie uzupełnia jeszcze niezalezna strategia Factorio.

1.

Tom Clancy’s The Division

2.

Grand Theft Auto V

3.

Stardew Valley

4.

Fallout 4

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

Dark Souls III Deluxe Edition

7.

Dark Souls III

8.

Factorio

9.

Tom Clancy’s The Division: Gold Edition

10.

Fallout 4 Season Pass

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division