Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2012, 22:05

autor: Aver

Grand Theft Auto V – udostępniono dwa nowe screeny

Studio Rockstar Games udostępniło dwa nowe screeny z gry Grand Theft Auto V. Twórcy zapowiedzieli, że więcej informacji na temat piątej odsłony serii poznamy wkrótce.

Drobna rzecz, a cieszy. Na oficjalnej stronie studia Rockstar Games pojawiły się dwa nowe screeny z gry Grand Theft Auto V. Opublikowano je w ramach sesji pytań i odpowiedzi z fanami gier amerykańskiego dewelopera.

Grand Theft Auto V – udostępniono dwa nowe screeny - ilustracja #1
Gdyby nie palmy możnaby uznać, że to Warszawa...

Odnosząc się do pytań miłośników serii GTA, twórcy z Rockstara podkreślili, że prace nad tytułem przebiegają bardzo dobrze. Brak szczegółowych informacji na jego temat wynika z faktu, że autorzy chcą podawać do wiadomości publicznej jedynie te wiadomości, które na 100% znajdą odzwierciedlenie w finalnej wersji projektu. Zarzekli się, że cisza z ich strony nie wynika z pogardy lub braku szacunku wobec fanów.

Grand Theft Auto V – udostępniono dwa nowe screeny - ilustracja #2
Chwila relaksu w GTA V

Ponadto przedstawiciele Rockstar Games zaznaczyli, że Grand Theft Auto V będzie olbrzymią grą i więcej szczegółów na jej temat poznamy wkrótce. Zaapelowali o nie dawanie wiary fałszywym materiałom na temat gry, które krążą w Internecie (np. tych dotyczących wstępnej wersji beta).

Grand Theft Auto V zostało zapowiedziane pod koniec października ubiegłego roku. Jak na razie nie jest znana oficjalna data premiery. Początkowo tytuł ukaże się na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Wersja na PC pojawi się prawdopodobnie w późniejszym terminie.