Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2013, 20:00

autor: Ender

Grand Theft Auto Online – rozpoczyna się specjalny weekend, w programie promocje oraz nagrody w grze

Studio Rockstar ogłosiło, że od dziś do 22 grudnia trwać będzie specjalny weekend w grze Grand Theft Auto Online. W programie eventu twórcy przygotowali zniżki na zakup pojazdów, a także nagrody dla osób przygotowujących nowe misje w edytorze.

Rockstar stawia na promocje misji stworzonych przez graczy - Grand Theft Auto Online – rozpoczyna się specjalny weekend, w programie promocje oraz nagrody w grze - wiadomość - 2013-12-20
Rockstar stawia na promocje misji stworzonych przez graczy

Rozpoczynający się przedświąteczny weekend w grze Grand Theft Auto Online będzie oferował szereg promocji oraz atrakcji. Firma Rockstar ogłosiła na swojej oficjalnej stronie szczegóły eventu związanego z serwisem Social Club. Podczas najbliższych dwóch dni, wszystkie wyścigi oraz rozgrywki deathmatch stworzone przez graczy będą dostępne bez potrzeby uiszczania wirtualnych opłat. Gracze będą mogli więc do woli wybierać kolejne misje bez obawy o swój portfel.

Co więcej, wszystkie osoby, które oznaczą stworzone w edytorach misje tagiem #CreatorWeekend, wezmą udział w specjalnym konkursie. Do wygrania są unikalne tablice rejestracyjne (CRE8R, TOPCRE8R, NO1CRE8R, THECRE8R, I_CRE8) wraz z zasileniem wirtualnego konta (milion dolarów GTA). Pięciu zwycięzców zostanie wyłonionych na podstawie ocen graczy, a także deweloperów, którzy szukać będą najbardziej kreatywnych i szalonych scenariuszy.

To jednak nie wszystko. Z 25% zniżką zakupimy samochód Adder, motocykl Dinka Double-T oraz helikopter Buzzard. Dochodzi do tego również 50% upust przy zakupie ulepszeń opancerzonych pojazdów. Do zgarnięcia są także kurtki, koszulki oraz inne gadżety. Aby wziąć udział w rywalizacji o te przedmioty wystarczy zarejestrować się na stronie eventu.

Grand Theft Auto V zadebiutowało we wrześniu na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Gra okazała się gigantycznym sukcesem i w ciągu pierwszych 24 godzin sprzedano 11,21 mln egzemplarzy. Produkcja pobiła również rekord w Polsce, gdzie w pierwszy tydzień rozeszło się 100 tysięcy sztuk.

  1. Recenzja GTA Online – multiplayer z potencjałem
  2. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto Online