Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 września 2012, 11:31

autor: ElMundo

Gramy na ASUS Transformer Pad: Turbo Kids, Burger, Bubble Shooter

Gramy na ASUS Transformer Pad: Turbo Kids, Burger, Bubble Shooter

Kolejny tydzień tradycyjnie przynosi nowy odcinek cyklicznego programu o najlepszych grach przeznaczonych na urządzenia z systemem Android, tworzonego we współpracy z telewizją dla graczy – tvgry.pl. Potrójna dawka elektronicznej rozrywki powinna zadowolić maniaków najróżniejszych growych gatunków.

Tym razem, korzystając z tabletu ASUS Transformer Pad, przedstawiamy Wam trzy różnorodne produkcje. Pierwszą z nich jest Turbo Kids, czyli prosta, niezobowiązująca zręcznościówka, w której bierzemy udział w dynamicznych wyścigach biegających dzieciaków. Nie zabrakło również atrakcji dla wielbicieli fast-foodów, którzy chcieliby skonfrontować swoje umiejętności w sztuce tworzenia hamburgerów z wirtualną kuchnią – specjalnie dla nich przedstawiamy produkcję studia Magma Mobile o jakże wymownym tytule – Burger. Ostatnią z prezentowanych gier jest Bubble Shooter, czyli klasyczna gra logiczna oparta na doskonale znanym schemacie łączenia pęcherzyków powietrza kolorami w celu ich zniszczenia.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.