Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Grakademia Press Release 23 września 2014, 16:30

Grakademia #4 - zostało tylko kilka dni

Organizatorzy imprezy – Dominika Staszenko i Marcin M. Chojnacki – postarali się, żeby wśród prelegentów popularnonaukowej konferencji nie zabrakło osób prezentujących różnorodne podejście do gier oraz działających w odmiennych gałęziach branży.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Pamiętacie, że już w najbliższy weekend (27-28 września) w Łodzi odbędzie się czwarta edycja Grakademii? Jeśli nie to przypominamy, że jest to wydarzenie skierowane do graczy oraz wszystkich miłośników elektronicznej rozrywki, którzy chcieliby w miłej atmosferze wysłuchać szeregu prelekcji poświęconych zagadnieniom związanym z grami komputerowymi, a także wziąć udział w licznych konkursach oraz w turnieju FIFA 15.

Grakademia #4 - zostało tylko kilka dni - ilustracja #1

Organizatorzy imprezy – Dominika Staszenko i Marcin M. Chojnacki – postarali się, żeby wśród prelegentów popularnonaukowej konferencji nie zabrakło osób prezentujących różnorodne podejście do gier oraz działających w odmiennych gałęziach branży, dlatego też wystąpienia przygotują m.in. Tomasz Kreczmar, Sos Sosowski, Błażej Żywiczyński (CI Games), Łukasz Spierewka (SUPERHOT), przedstawiciele Techlandu, a także publicyści, badacze, krytycy, twórcy niezależni oraz animatorzy kultury gier wideo w Polsce. Po każdej prelekcji przewidziano także czas na krótką dyskusję z publicznością.

Oprócz wymienionych atrakcji na uczestników Grakademii będzie czekać również strefa pokazowa, zawierająca oryginalne i niezwykle interesujące gry zaprojektowane przez niezależnych twórców, a także strefa grania ze specjalnym kącikiem NINTENDO. Wstęp na wydarzenie oczywiście wolny, a dla 200 pierwszych uczestników przewidziano upominek w postaci gry studia Artifex Mundi. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie Grakademii http://grakademia.pl/node/58.

  1. Grakademia 4
  2. 27-28 września 2014
  3. Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, Łódź
  4. Konferencja i strefa grania
  5. Konkursy i turnieje z nagrodami
  6. Wstęp bezpłatny

https://www.facebook.com/Grakademia

http://grakademia.pl/