Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 marca 2013, 19:30

autor: sathorn

Gracz na wypasie - Lara Croft znowu w akcji

Premiera nowego Tomb Raidera za rogiem - grać zaczniemy już jutro. Ostatnie chwile przed wejściem w posiadanie tego długo wyczekiwanego tytułu można sobie umilić na rozmaite sposoby. Jednym z nich jest zakup "peryferiów" związanych z rzeczoną serią.

Premiera gry Tomb Raider już jutro. Recenzje nastrajają nas pozytywnie – większość oceniających tę produkcję dziennikarzy wypowiada się na jej temat entuzjastycznie. Przygody Lary Croft to marka legendarna, nietrudno więc znaleźć „peryferia” dla gier wideo. Co możemy kupić?

Wypada zacząć od filmów. Tomb Raider z Angeliną Jolie w roli głównej, to jedna z pierwszych udanych ekranizacji gry wideo. Okej – w przypadku pierwszej części jest to kwestia dosyć dyskusyjna, natomiast sequel o podtytule Kolebka Życia spotkał się z cieplejszym przyjęciem. Zarówno pierwszą, jak i drugą część można obecnie dostać w cenie około 30 złotych.

Angelina Jolie jako Lara Croft - Gracz na wypasie - Lara Croft znowu w akcji - wiadomość - 2013-03-04
Angelina Jolie jako Lara Croft

Odnośnie samej gry, będącej niejako restartem serii – warto zaopatrzeć się w artbook, przedstawiający wybrane grafiki, stworzone podczas prac nad tym tytułem. Cena – około 100 złotych.

Nowa Lara Croft w ogóle nie przypomina swojego poprzedniego wcielenia - Gracz na wypasie - Lara Croft znowu w akcji - wiadomość - 2013-03-04
Nowa Lara Croft w ogóle nie przypomina swojego poprzedniego wcielenia

Jeżeli należycie do płci piękniejszej i chcecie rozpalić w duszy miłośników gier wideo prawdziwy płomień, to jedną z propozycji jest przebranie się właśnie za Larę Croft. Wystarczy kupić przebranie w sklepie Amazon.

Przebranie „klasycznej” Lary Croft - Gracz na wypasie - Lara Croft znowu w akcji - wiadomość - 2013-03-04
Przebranie „klasycznej” Lary Croft

Idealnym uzupełnieniem powyższego zestawu będze pas z kaburami na pistolety w stylu Tomb Raidera.

Gracz na wypasie - Lara Croft znowu w akcji - ilustracja #4