Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2013, 09:46

Tomb Raider – finał kulis produkcji z polskim tłumaczeniem i spotkanie z Karoliną Gorczycą

Studio Crystal Dynamics, twórcy najnowszej odsłony gry Tomb Raider, opublikowało ostatni odcinek z serii kulisy produkcji. Tym razem opowiadają o finalnych pracach nad grą oraz swoich planach na relaks po premierze. Film dostępny jest z polskimi napisami.

Premiera najnowszego Tomb Raider zbliża się wielkimi krokami. Kolejna odsłona przygód Lary trafi na półki sklepowe i do dystrybucji cyfrowej 5 marca. Prequel opowiadający o początkach panny Croft zbiera wśród zachodniej prasy świetne recenzje. Tymczasem dobiega końca towarzysząca wydaniu gry intensywna kampania marketingowa - opublikowana została ostatnia część filmowej serii, w której studio Crystal Dynamics ujawnia kulisy prac nad tytułem.

Tym razem twórcy opowiadają jak przebiegać będą ostatnie godziny bezpośrednio poprzedzające premierę Tomb Raidera. Wspominają także o swoich planach na relaks po zakończeniu prac. Wszyscy zgodnie podkreślają, że ostatnie 3 lata, które spędzili nad produkcją gry, były dla nich czymś wyjątkowym i na pewno na długo pozostaną w ich pamięci.

Wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z poprzednimi odsłonami kulis produkcji zachęcamy do nadrobienia zaległości, szczególnie że do oficjalnej premiery gry pozostało jeszcze trochę czasu.

Niespodziankę dla polskich graczy i fanów serii szykuje firma Cenega, polski dystrybutor gry Tomb Raider. Jak przekazali jej przedstawiciele, 12 marca odbędzie się spotkanie z Karoliną Gorczycą, aktorką której głosem przemówi do nas Lara Croft w polskiej wersji językowej gry. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 18:00 na pierwszym piętrze salonu Empik Junior, który znajduje się w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 116/122. Uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć z pierwszej ręki o tym jak wyglądały prace nad dubbingiem gry, a także zdobyć podpis gwiazdy na swoich egzemplarzach gry.