Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2013, 14:07

autor: sathorn

Gracz na wypasie - e-sportowe koszulki ze sklepu ESL

Intel Extreme Masters już za nami, ale jego echa będą pewnie rozbrzmiewały przez długie tygodnie. Pamiętacie fantastyczne koszulki, jakie można było kupić w Spodku? Szybko się rozeszły. Na szczęście pomocą służy sklep ESL.

Byliście na Intel Extreme Masters Katowice, ale nie załapaliście się na koszulki IEM AWESOME? A może widzieliście kogoś w fantastycznym t-shircie na streamie i chcielibyście sobie taki sprawić? Jest taka możliwość.

IEM AWESOME - jedna z najlepszych koszulek dla
IEM AWESOME - jedna z najlepszych koszulek dla "nerdów" w historii

Koszulki IEM AWESOME są świetne. Pokochałem je od pierwszego wejrzenia za idealną typografię i super pomysł. Niestety – już drugiego dnia wszystkie zostały wyprzedane. W sklepie ESL wciąż są dostępne, ale niestety dosyć drogie, jak na polskie warunki.

Dostępne są także warianty dla Terran i Zergów - Gracz na wypasie - e-sportowe koszulki ze sklepu ESL - wiadomość - 2013-01-22
Dostępne są także warianty dla Terran i Zergów

Poprzednia seria koszulek była super, ale moim zdaniem ta jest jeszcze lepsza. Przy okazji ręczę słowem za ich jakość – noszę swoją „SIX POOL ONLY” od dwóch lat. Owszem, widać po niej, że nie jest prosto ze sklepu, ale starzeje się godnie.

Jest też coś dla miłośników MOBA - Gracz na wypasie - e-sportowe koszulki ze sklepu ESL - wiadomość - 2013-01-22
Jest też coś dla miłośników MOBA

Wybrane produkty ze sklepu ESL:

Cytaty ukraińskiego gracza
Cytaty ukraińskiego gracza "White-Ra" są kopalnią złota

Swego czasu również ESL Polska sprzedawało koszulki i inne produkty za pośrednictwem serwisu Allegro. Obecnie jednak z ich konta nie są wystawione żadne aukcje. Szkoda – teraz pewnie sprzedałoby się ich sporo.

Na pocieszenie jest też coś dla miłośników Counter-Strike'a - Gracz na wypasie - e-sportowe koszulki ze sklepu ESL - wiadomość - 2013-01-22
Na pocieszenie jest też coś dla miłośników Counter-Strike'a