Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2005, 12:40

autor: Krooliq

Gra RollerCoaster Tycoon 3: Wild! już w sklepach

Korporacja wydawnicza Atari poinformowała, że RollerCoaster Tycoon 3: Wild!, czyli rozszerzenie trzeciej części programu pozwalającego graczom wcielić się w dyrektora ogromnego parku rozrywki, zadebiutowało już w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych.

Korporacja wydawnicza Atari poinformowała, że RollerCoaster Tycoon 3: Wild!, czyli rozszerzenie trzeciej części programu pozwalającego graczom wcielić się w dyrektora ogromnego parku rozrywki, zadebiutowało już w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych. W zachodniej Europie produkt pojawi się 5 listopada. Niestety nadal nie wiadomo, kiedy dodatek ten trafi na nasze półki sklepowe – polski dystrybutor tytułów Atari, firma LEM, na razie nie podaje żadnych informacji w tej sprawie.

Gra RollerCoaster Tycoon 3: Wild! już w sklepach - ilustracja #1

 

Po zainstalowaniu Wild!, w grze pojawi się m.in.: osiem zupełnie nowych typów tytułowych rollercoasterów (m.in. ogromne ramię robota), cztery dodatkowe środki transportu (ślizgacze, statki parowe, słonie i samochody terenowe), legowiska dla zwierząt oraz osiemnaście innych, niespotykanych wcześniej ekscytujących nowości dla zwiedzających. Goście naszego parku będą mogli też podziwiać ponad 20 gatunków dzikich zwierząt i przechadzać się, pośród dwóch nowych wystrojów naszego wesołego miasteczka, nawiązujących tematycznie do: zwrotkowej dżungli (safari) oraz prehistorii (z gigantycznymi owadami i dinozaurami).

Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.