Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2024, 16:54

Gothic Remake i Titan Quest 2 z grywalnymi wersjami już w sierpniu. THQ Nordic zaprasza na gamescom 2024

Firma THQ Nordic pojawi się na tegorocznych targach gamescom 2024. Na stoisku wydawcy gracze będą mogli przetestować m.in. Gothic Remake oraz Titan Quest 2.

Źródło fot. THQ Nordic.
i

Firma THQ Nordic ogłosiła, że zawita w tym roku do Kolonii na coroczne targi gamescom, które rozpoczną się 21 sierpnia. Ujawniono również niepełną listę gier, które zostaną wówczas zaprezentowane, a wśród nich znajdują się m.in. Gothic Remake oraz Titan Quest 2.

Z radością ogłaszamy, że po roku nieobecności THQ Nordic uroczyście powraca do Kolonii na targi gamescom 2024.

Co więcej, na stoisku wydawcy każdy chętny gracz będzie mógł chwycić za kontroler i samemu sprawdzić przyszykowane przez twórców produkcje. Będzie to więc pierwsza okazja dla fanów, by zanurzyć się w odświeżonej Górniczej Dolinie czy nowym wydaniu antycznej Grecji.

Przypomnijmy również, że jeszcze przed targami THQ Nordic organizuje Digital Showcase, który odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 21:00. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie na nim po raz pierwszy zobaczymy nowego Gothica w akcji.

Oprócz tych dwóch produkcji na gamescomie gracze będą mogli zagrać również w Disney Epic Mickey: Rebrushed, będące odświeżoną wersją platformówki z 2010 roku.

Poza tym twórcy mają przyszykowane jeszcze dwie niezapowiedziane produkcje, których ogłoszenie nastąpi tuż przed rozpoczęciem wydarzenia. W poście w serwisie X ujawniono długość ich tytułów, więc chętni mogą pobawić się w zgadywanie. Z góry jednak zepsuję niektórym zabawę, ponieważ Darksiders 4 nie pasuje do żadnego pola.

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej