Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 25 listopada 2019, 19:14

Gorąca zima z World of Tanks: Mercenaries

Powracają tryby RTS i Zabawkowy, oferty Black Friday i Cyber Monday, aktualizacja 4.12.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Za oknem robi się coraz zimniej, a studio Wargaming West pracuje w pocie czoła, aby zapewnić gorącą końcówkę roku dla konsolowych graczy w World of Tanks: Mercenaries.

Już w grudniu powrócą dwa tryby, oba ekskluzywne dla konsol. Pierwszym z nich jest Tryb Dowódcy, gdzie jak w RTS mamy widok z lotu ptaka, a do swojej dyspozycji 9 czołgów. Każdemu z nich możemy wydawać rozkazy niezależnie, flankując przeciwników lub skoordynować potężne uderzenie wielu czołgów na raz. W każdym momencie możemy usiąść za sterami dowolnej, dowodzonej przez nas jednostki i przeważyć szalę własnoręcznie. Tryb Dowódcy dostępny będzie między 10 na 16 grudnia. Drugą, nietypową formą zabawy będzie Tryb Zabawkowy, który powróci na święta. Wsiądź do czołgu-zabawki, manewruj między prezentami i strzelaj do przeciwników pociskami-przyssawkami.

Tymczasem, Black Friday już dotarł do World of Tanks: Mercenaries i można przebierać w atrakcyjnych ofertach w sklepach Microsoft i PlayStation. Ciekawie prezentuje się obniżka o 50% na konto premium przy zakupie na cały rok oraz praktycznie każdy czołg premium przeceniony jest o 30%! Gracze logując się w ten weekend, z okazji Święta Dziękczynienia otrzymają pięć razy więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo, a podczas Cyber Monday mogą liczyć na 25% więcej doświadczenia i srebra przez cały dzień. Nie wspominając o kolejnych zniżkach tego dnia także nie przegapcie okazji!

Najnowsza aktualizacja 4.12 przynosi ze sobą usprawnienia dla czołgów i w dobrze drużyn, poprawia przyznawanie medalu „Duży Kaliber” oraz naprawia zauważone błędy. Do World of Tanks: Mercenaries dołączają 3 nowe, limitowane czołgi, dostępne wyłączenie na konsolach:

Ragnarok T-34-100 – czechosłowacki czołg VIII poziomu z stablizowanym, 100 mm mechanizmem automatycznego ładowania.

Hydra IS-6 – radziecki, ciężki czołg XIII poziomu, którego stworzono aby zadawał duże obrażenia.

Minotaur KV-5 – radziecki, ciężki czołg XIII poziomu wyposażony w działo Zis-24 pozwalające spenetrować gruby pancerz.

Poza aktywnościami bezpośrednio w grze, twórcy z Wargaming West wsparli maraton charytatywny Extra Life. Podczas 24h streamu wzięło udział 46 osób pracujących przy World of Tanks: Mercenaries i grając w grę udało im się zebrać 16.649 USD! Inicjatywę, której zebrane fundusze idą na wsparcie sieci szpitali Children’s Miracle, można wspierać pod adresem: https://www.extra-life.org/index.cfm?fuseaction=donorDrive.team&teamID=47488