Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2020, 20:38

autor: qjin

Godfall i WoW Shadowlands za darmo z kartami AMD Radeon RX 5000

Firma AMD ogłosiła promocję, w ramach której za darmo do kart graficznych Radeon RX 5000 dodawane są gry Godfall oraz World of Warcraft: Shadowlands. Oferta obowiązuje od dziś.

Godfall i WoW Shadowlands za darmo z kartami AMD Radeon RX 5000 - ilustracja #1
Godfall możecie otrzymać za darmo przy zakupie Radeona RX 5500 XT.

Potwierdziły się niedawne plotki i firma AMD rzeczywiście uruchomiła nową akcję promocyjną Raise the Game (Podnieś poprzeczkę) związaną z kartami Radeon z serii RX 5000. Od dzisiaj przy zakupie wspomnianych układów graficznych otrzymacie darmowe gry w postaci Godfall i WoW: Shadowlands, kolejnego dodatku do popularnego MMORPG-a firmy Blizzard Entertainment.

Godfall i WoW Shadowlands za darmo z kartami AMD Radeon RX 5000 - ilustracja #2
W nowej edycji promocji Raise the Game firmy AMD można dostać dwie gry, których premiera ciągle przed nami.

Oba tytuły trafią do nabywców kart graficznych Radeon RX 5600 XT, RX 5700 lub RX 5700 XT. W przypadku zakupu Radeona RX 5500 XT otrzymacie jedynie Godfall, które ma być tytułem na czasową wyłączność Epic Games Store. Oferta dotyczy także laptopów oraz zestawów komputerowych wyposażonych w wymienione wcześniej układy i obowiązuje w następujących sklepach: Komputronik, Media Expert, Morele.net, NTT, Proline, RTV Euro AGD, Sferis i X-KOM. Promocja jest ważna aż do 3 października, a kod z grami można zrealizować do 7 listopada 2020 roku. Regulamin akcji Raise the Game znajdziecie na oficjalnej stronie AMD Rewards.

Przypominamy, że obecnie trwa promocja na procesory Ryzen 3000, w ramach której możecie otrzymać za darmo AC: Valhalla, natomiast przy zakupie kart graficznych GeForce RTX 2000 zgarniecie wydane dzisiaj Death Stranding na PC.