Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 lipca 2020, 18:15

autor: Ender

AC Valhalla od dziś za darmo z procesorami AMD Ryzen 3000

Dziś startuje nowa promocja firmy AMD. Kupując wybrane procesory z serii Ryzen 3000, otrzymamy kupon pozwalający na pobranie pecetowej wersji gry Assassin's Creed: Valhalla tuż po jej premierze, która nastąpi pod koniec tego roku.

AC Valhalla od dziś za darmo z procesorami AMD Ryzen 3000 - ilustracja #1

Od dziś AMD rozpoczyna nową akcję promocyjną. W jej ramach gracze decydujący się na zakup nowych procesorów firmy, wchodzących w skład linii Ryzen 3000, otrzymają kod na wyczekiwaną przez wielu superprodukcję Ubisoftu – Assassin's Creed: Valhalla, która zadebiutuje w grudniu tego roku. Grę pobierzemy po aktywowaniu kodu otrzymanego u partnerów AMD i przypisaniu jej do naszego konta w usłudze Uplay. W promocji bierze udział wiele polskich sklepów oraz markerów z elektroniką, takich jak X-KOM, Sferis / Actina, RTV Euro AGD, Proline.pl, NTT, morele.net, Media Expert oraz Komputronik.

Promocją objęte są następujące modele procesorów:

  1. Ryzen 9 3950X
  2. Ryzen 9 3900XT
  3. Ryzen 9 3900X
  4. Ryzen 7 3800XT
  5. Ryzen 7 3800X
  6. Ryzen 7 3700X

Kody na Assassin's Creed: Valhalla będzie można aktywować do dnia 7 listopada tego roku.

O promocji usłyszeliśmy ponad tydzień temu, kiedy najważniejsze informacje na jej temat wyciekły do sieci. Warto dodać, że w najbliższym czasie AMD szykuje też nowe atrakcje dla osób kupujących karty graficzne Radeon. Mają one otrzymać gry Godfall oraz World of Warcraft: Shadowlands.

  1. Oficjalna strona akcji promocyjnej
  2. Oficjalna strona AMD