Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2021, 10:49

autor: mokosh

God of War: Ragnarok może być jedną z niespodzianek na PlayStation Showcase 2021

W przyszłym tygodniu odbędzie się PlayStation Showcase, na którym według przecieków pojawią się zapowiedzi wyczekiwanych przez graczy tytułów, w tym God of War.

PlayStation Showcase odbędzie się 9 września. Termin już bliski, więc społeczność zaczęła spekulować, co pojawi się na pokazie. W zapowiedzi wydarzenia Sony napisało, że możemy się spodziewać nowych wieści na temat nachodzących gier, lecz nie podało żadnych tytułów. Rozważania graczy podsycają insiderzy, sugerując, że w trakcie prezentacji ujrzymy m.in. God Of War: Ragnarok.

Osobą, która zasiała nadzieję na pokaz nowej odsłony przygód Kratosa, jest Shpeshal_Nick, dziennikarz growy i współzałożyciel serwisu Xbox Era, który wielokrotnie udowadniał, że wie więcej, niż to, co zostało oficjalnie ogłoszone. Dzięki niemu m.in. wcześniej dowiedzieliśmy się o nowym dodatku do Ghost of Tsushima, czy o tym, co może pojawić się na State of Play. Tym razem Shpeshal_Nick zapytał jednego z insiderów o kwestię pojawienia się God of War na pokazie. Odpowiedź, jaką otrzymał, nie pozostawia wątpliwości.

Oczywiście jego tweet wywołał lawinę pytań o inne tytuły, jakie mogą się pojawić na PlayStation Showcase, ale póki co Nick nie może zdradzić nic więcej. Chociaż patrząc na odpowiedzi na niektóre z zadanych pytań, możemy spodziewać nowych informacji, jeśli tylko uda mu się zdobyć nowego szczegóły.

Kolejną osobą robiącą graczom nadzieję na coś wyjątkowego jest Andy Robinson, dziennikarz z portalu VGC, który na Twitterze w odpowiedzi do jednego z newsów mówiących o PlayStation Showcase, napisał, że słyszał o jakichś "superogłoszeniach", które mają nastąpić podczas pokazu.

Jak wiemy, premiera najnowszej części God of War została przełożona na 2022 rok, głównie ze względu na to, że Sony chce odpowiednio dopracować produkcję. Gra docelowo miała pojawić się jeszcze w tym roku, więc chyba czas najwyższy pokazać graczom coś więcej niż tylko zwiastun. PlayStation Showcase wydaje się być ku temu idealną okazją.