Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 września 2021, 12:15

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Ostatni sezon Domu z papieru już na Netflixie

Piąty, a zarazem ostatni sezon Domu z papieru wylądował właśnie na Netflixie. Kogo zobaczymy w finale jednej z najpopularniejszych produkcji serwisu ostatnich lat? Kiedy premiera drugiej części sezonu? Sprawdzamy.

Pierwsza część finałowego sezonu Domu z papieru właśnie trafiła na Netflixa. Pięć premierowych odcinków to – jak się wydaje z dotychczasowego przebiegu fabuły – początek końca gangu Profesora. Grupie przestępców nie zależy już na zebraniu jak największej doli dla każdego z członków, ale na wyjściu cało z trudnej sytuacji.

Dom z papieru to jeden z największych hitów Netflixa. Czwarty sezon hiszpańskiej produkcji sensacyjnej cieszył się ogromną popularnością – 65 mln wyświetleń mówi samo przez się. Tym samym obraz Álexa Piny stał się najchętniej oglądanym nieanglojęzycznym serialem w historii platformy.

W piątym sezonie La Casa de Papel zobaczymy twarze znane z poprzednich odsłon. Do swoich kreacji powrócą Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corbero (Tokio), Jaime Lorente Lopez (Denver), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Itziar Ituno (Raquel) oraz Estera Acebo (Monika), Rodrigo de la Serna (Palermo), Luka Peros (Marsylia), Alba Flores (Nairobi), Najwa Nimri (inspektor Alicia Sierra) oraz Diana Gomez (Tatiana). Do obsady dołączyli zaś m.in. Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

Warto dawkować sobie przyjemność z seansu wypuszczonych teraz odcinków produkcji, gdyż druga część piątego sezonu Domu z papieru trafi na Netflixa dopiero 3 grudnia. Wówczas fani będą mogli cieszyć się kolejnymi, ostatnimi już pięcioma spotkaniami z Profesorem, Tokio i spółką.

  1. Strona Domu z papieru na Netfliksie
  2. Dom z papieru – światowy fenomen, którego nie znoszę