Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2021, 15:19

PlayStation Showcase 2021 już w najbliższy czwartek

W następny czwartek, tj. 9 września, odbędzie się PlayStation Showcase 2021. Wydarzenie to ma trwać około 40 minut i przekazać informacje o grach, które ukażą się w okresie świątecznym i później.

Tegoroczna edycja targów gamescom już za nami. Choć w ich trakcie pojawiło się kilka interesujących prezentacji i zapowiedzi, zabrakło na nich kilku dużych firm. Mowa tu chociażby o Sony. Na szczęście by zobaczyć to, co szykuje dla nas gigant z Japonii, nie musimy długo czekać. Już 9 września, czyli w następny czwartek, odbędzie się PlayStation Showcase 2021. Wydarzenie to wystartuje o godzinie 22:00 czasu polskiego

Rzeczony event potrwa około 40 minut. W jego ramach usłyszymy nowe wieści na temat produkcji przygotowywanych przez członków rodziny PlayStation Studios oraz „niektórych najbardziej pomysłowych twórców z branży”. Możemy się spodziewać informacji na temat małych i dużych gier, które ukażą się w okresie świąt Bożego Narodzenia oraz później.

Dokładniejsze szczegóły na temat prezentacji nie są jak na razie znane. Wiadomo jedynie, że w trakcie wydarzenia nie uświadczymy żadnych doniesień na temat nowej generacji PlayStation VR.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić Was do wspólnego oglądania PlayStation Showcase 2021. Wydarzenie będzie transmitowane w serwisach YouTube i Twitch.

  1. Oficjalny blog marki PlayStation

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej