Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 września 2015, 13:04

autor: Jiker

Goat MMO Simulator - dodatek do Goat Simulator dostępny na Androidzie i iOS

Coffee Stain Studios nadrobiło zaległości i wydało na urządzeniach mobilnych pierwszy dodatek do Goat Simulator - Goat MMO Simulator. Rozszerzenie przenosi akcję do świata fantasy i serwuje rozgrywkę rodem z gier MMORPG.

Studio Coffee Stain kontynuuje proces przenoszenia absurdalnej marki Goat Simulator na urządzenia mobilne. Po wydanej w ubiegłym roku „podstawce” i zombiakowym rozszerzeniu GoatZ, przyszła pora na pierwszy – chronologicznie – dodatek, czyli MMO Simulator. Pakiet, w przeciwieństwie do edycji PC, jest płatny (na konsolach sprzedaje się go w zestawie z GoatZ) i kosztuje, w zależności od wersji, 19 złotych w Google Play oraz około 21 złotych w App Store.

MMO Simulator to nic innego, jak pełna humoru i absurdu gra MMO utrzymana w klimatach Goat Simulator, naśmiewająca się z najsłynniejszych przedstawicieli gatunku MMORPG. Akcja produkcji rozgrywa się w mitycznej krainie fantasy, w której od wieków toczy się odwieczna wojna między frakcjami kóz i owiec. W tym niedorzecznym świecie nie trudno spotkać też elfa, krasnoluda, potężnego demona, stojącego na drodze do wielkiego skarbu, a nawet… dinozaura.

Czas w MMO Simulator spędzamy na eksploracji uniwersum, realizowaniu absurdalnych zadań, rozmowach z postaciami niezależnymi oraz walce. Wszystko to spina tradycyjny dla gier MMO system rozwoju, umożliwiający awansowanie postaci – reprezentującej jedną z czterech klas (wojownik, mag, łowca lub łotrzyk) – na 101 poziom doświadczenia. Twórcy pokusili się o przerobienie oprawy graficznej, tak aby skutecznie odtwarzała klimat fantasy. Oczywiście nie zapomniano też o masie błędów i niedoróbek, czyniących z zabawy w ten tytuł wyjątkowe doświadczenie.

Warto na koniec zauważyć, że w związku z debiutem MMO Simulator, Coffee Stain Studios przeceniło mobilne odsłony Goat Simulator oraz GoatZ. Aktualna cena obu gier kształtuje się na poziomie około 12 złotych – zarówno w przypadku edycji na Androida, jak i iOS.