Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2020, 11:02

autor: Entelarmer

Ghost of Tsushima - zobacz przepiękne grafiki koncepcyjne

W serwisie ArtStation pojawiły się liczne grafiki koncepcyjne Ghost of Tsushima. Galeria pozwala nam zobaczyć, jak kształtowała się wizja feudalnej Japonii w rękach artystów studia Sucker Punch.

Ghost of Tsushima - zobacz przepiękne grafiki koncepcyjne - ilustracja #1
Grafiki koncepcyjne Ghost of Tsushima robią wrażenie.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Ghost of Tsushima to świetna produkcja i godne pożegnanie PlayStation 4. Spora w tym zasługa warstwy wizualnej gry, nie tylko w aspekcie technicznym. Styl artystyczny i zasadniczo wierne odtworzenie Japonii z czasów feudalnych (oraz lisów) sprawiło, że produkcja spotkała się z uznaniem tak graczy, jak i japońskich twórców. O wysiłku włożonym przez artystów Sucker Punch świadczą świeżo udostępnione grafiki koncepcyjne Ghost of Tsushima. Część z nich znajdziecie poniżej, ale zachęcamy do sprawdzenia wpisu studia w serwisie ArtStation.

Oczywiście pasja i wysiłek twórców nie zawsze idą w parze z sukcesem. Na szczęście opłaciły się one studiu Sucker Punch. Ich nowa gra jest najlepiej sprzedającą się nową marką firmy Sony i szybko zajęła poczesne miejsce wśród najlepiej ocenianych gier na PlayStation 4. Tytuł zyskał też zwolenników w Polsce.