Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2020, 10:05

autor: AlexB

Ghost of Tsushima z przeszło 7 GB patchem w dniu premiery

Ghost of Tsushima otrzyma aktualizację w dniu premiery. Będzie ona ważyła około 7,7 GB i poprawi różne błędy w lokalizacjach gry oraz szereg bliżej niesprecyzowanych bugów.

Aktualizacje do gier w dniu ich premiery już na stałe wpisały się w krajobraz branży elektronicznej rozrywki. Wyjątkiem w tym temacie nie będzie Ghost of Tsushima. Jak podaje serwis Twisted Voxel, na platformie PlayStation Network znalazł się już patch 1.01 do najnowszej produkcji studia Sucker Punch. Waży on obecnie 7,7 GB. W jego opisie podano, że naprawi on różne błędy w lokalizacjach oraz wyeliminuje szereg bugów w warstwie technicznej. Nie wiadomo jednak, czy w łatce znajdą się jeszcze inne elementy i czy jej rozmiar jest ostateczny. Wszelkie dodatkowe szczegóły powinniśmy poznać wkrótce.

Ghost of Tsushima z przeszło 7 GB patchem w dniu premiery - ilustracja #1
Ghost of Tsushima nie uniknie patcha w dniu premiery.

Przypominamy, że Ghost of Tsushima, w którym trafimy na japońską wyspę Cuszima z drugiej połowy XIII wieku i stawimy czoła mongolskiej inwazji, zadebiutuje 17 lipca tego roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Produkcja osiągnęła już status złoty, zatem termin ten jest niezagrożony. Warto też zaznaczyć, że ostatnio tytuł otrzymał oznaczenie ESRB. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona gry Ghost of Tsushima
  2. Ghost of Tsushima – kompendium wiedzy