Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2020, 10:39

Demo Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 tylko z pre-orderem

Ogłoszono, że Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2 otrzyma przed premierą wersję demonstracyjną, ale zagrają w nią tylko osoby z cyfrowymi pre-orderami. Ponadto ujawniono dodatkowe gwiazdy, którymi pokierujemy podczas zabawy.

Na premierę Tony Hawk's Pro Skater 1+2, czyli zestawu zawierającego odświeżone wersje dwóch pierwszych części cyklu, poczekamy do września. Okazuje się, że wcześniej będziemy mogli sprawdzić ten projekt dzięki wersji demonstracyjnej, ale tylko jeśli złożymy cyfrowo zamówienie przedpremierowe.

Osoby z takimi pre-orderami będą mogły pobrać demo od 14 sierpnia tego roku. Wersja demonstracyjna zawierać będzie mapę Warehouse, osadzoną wewnątrz magazynu przerobionego na skatepark.

Decyzja o ograniczeniu dostępu do dema tylko do osób z cyfrowymi pre-orderami jest rozczarowująca. Mamy nadzieję, że po pewnym czasie do wersji demonstracyjnej zostaną dopuszczeni wszyscy zainteresowani.

Warto także wspomnieć, że deweloperzy udostępnili krótki nowy materiał wideo z fragmentami rozgrywki, który możecie zobaczyć na początku tej wiadomości.

Ponadto autorzy poinformowali, że w Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2 do znanych z pierwowzoru deskorolkowców dołączą nowe twarze w postaci młodszych gwiazd tej dyscypliny - Nyjah Huston, Leo Baker, Leticia Bufoni, Aori Nishimura, Lizzie Armanto, Shane O’Neill, Riley Hawk oraz Tyshawn Jones. Przypomnijmy, że twórcy odpowiednio postarzą weteranów dwóch pierwszych odsłon cyklu, tak aby ich modele odpowiadały aktualnemu wyglądowi zawodników.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 4 września tego roku, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych. Wersja PC dostępna będzie tylko przez Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona gry