Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2020, 11:04

autor: Aquma

RDR2 jak Last of Us 2 – mod z postapokaliptycznym Saint Denis

Pewien gracz wykorzystał mod umożliwiający modyfikowanie mapy Red Dead Redemption 2, by stworzyć postapokaliptyczną wersję miasta Saint Denis, przypominającą lokacje znane z cyklu The Last of Us.

RDR2 jak Last of Us 2 – mod z postapokaliptycznym Saint Denis - ilustracja #1
Saint Denis, jakiego jeszcze nie widzieliście.

Jeden z użytkowników forum Reddit stworzył postapokaliptyczną wersję miasta Saint Denis z Red Dead Redemption 2. Lokacja jest pełna detali i prezentuje się nad wyraz klimatycznie, budząc skojarzenia m.in. z The Last of Us: Part II. Trzeba przyznać, że idealnie nadawałaby się do kolejnej odsłony trybu Undead Nightmare. Zresztą, sami rzućcie okiem.

I created post-apocalyptic Saint Denis! from r/reddeadredemption

Autor filmu wykorzystał mod pozwalający na edytowanie mapy. Praca nad projektem zajęła osiem godzin. Co ciekawe, wygląd miasta nie wpływa w żaden sposób na kampanię RDR2 – można włączać go lub wyłączać wedle uznania. Niestety, twórca nie podzielił się swoją kreacją w Internecie, ale zainteresowane nią osoby mogą skontaktować się z nim na forum (odpowiada pozytywnie na prośby o wysłanie linku umożliwiającego ściągnięcie moda).

Przypominamy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało 26 października 2018 roku na PlayStation 4 i Xboksie One. Dwanaście miesięcy później na rynek trafiło wydanie pecetowe.

  1. Red Dead Redemption 2 – strona oficjalna
  2. Red Dead Redemption 2 – poradnik
  3. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 – sandbox na „dychę”
  4. Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!