Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 04:47

autor: Adrian Werner

Ghost of Tsushima – pełny zwiastun z TGA 2019 i przybliżona data premiery

Jednym z najbardziej imponujących materiałów pokazanych w trakcie The Game Awards okazał się nowy zwiastun Ghost of Tsushima. Poznaliśmy również przybliżoną datę premiery gry.

Gra ukaże się latem przyszłego roku. - Ghost of Tsushima – pełny zwiastun z TGA 2019 i przybliżona data premiery - wiadomość - 2019-12-13
Gra ukaże się latem przyszłego roku.

Podczas gali The Game Awards 2019 nie ograniczono się tylko do zapowiedzi nowych projektów. Pojawiło się również sporo materiałów z ujawnionych wcześniej produkcji. Do tej drugiej kategorii należał świeży zwiastun Ghost of Tsushima, czyli samurajskiej gry akcji studia Sucker Punch, znanego z serii inFamous oraz Sly Cooper. Trailer prezentował się imponująco, zawierając zarówno fragmenty scenek przerywnikowych, jak i rozgrywki.

Przypomnijmy, że Ghost of Tsushima zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i będzie jednym z ostatnich dużych exclusive’ów na tę konsolę. W trakcie The Game Awards 2019 ujawniono, że gra ukaże się latem przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Ghost of Tsushima
  2. Wszystko o Ghost of Tsushima

Ostatnia aktualizacja: 2019-12-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima