Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2020, 15:03

autor: qjin

Ghost of Tsushima – gracz podzielił się wrażeniami z rozgrywki

Poznaliśmy pierwsze wrażenia jednego z graczy z gry Ghost of Tsushima. Przypominamy, że jutro wypłyną do sieci recenzje, a premiera produkcji studia Sucker Punch odbędzie się w najbliższy piątek.

Ghost of Tsushima – gracz podzielił się wrażeniami z rozgrywki - ilustracja #1
Grafika w Ghost of Tsushima potrafi zachwycić.

Ghost of Tsushima zapowiada się na godne zwieńczenie przemijającej generacji konsol. Tak przynajmniej wynika z pierwszych wrażeń z rozgrywki jednego z graczy, którzy mieli przyjemność obcować z grą studia Sucker Punch, twórców serii inFamous. Użytkownik Twittera i youtuber PS360HD2 podzielił się wstępną opinią na temat Ghost of Tsushima, która jest nader pozytywna, i porównał tytuł do takich hitów, jak RDR2 i The Last of Us 2.

Pochwalił po kilku godzinach gry fabułę, w trakcie której poznawania natrafimy na wiele różnych postaci. Szczególną uwagę zwrócił na specjalne misje określane mianem „mitycznych opowieści”, które gracze powinni bardzo polubić. Walka, która musi odegrać istotną rolę w grze o samuraju, również zrobiła na nim dobre wrażenie – czuć progres wraz z postępem w rozgrywce. Postać uczy się nowych postaw i technik walki, a bronie można odblokowywać i ulepszać. Zaznaczył przy okazji, że normalny poziom trudności jest dość łatwy.

Ghost of Tsushima – gracz podzielił się wrażeniami z rozgrywki - ilustracja #2
W grze będziemy mogli rozwijać umiejętności bohatera.

Jego zdaniem Ghost of Tsushima może być najlepiej wyglądającą grą tej generacji, której dorównują jedynie Red Dead Redemption 2 i The Last of Us: Part II. Punkty widokowe w produkcji studia Sucker Punch zapierają dech w piersiach, zwłaszcza w trybie HDR.

Ghost of Tsushima – gracz podzielił się wrażeniami z rozgrywki - ilustracja #3
Jutro możemy spodziewać się pierwszych recenzji.

Premiera Ghost of Tsushima została zaplanowana na 17 lipca 2020 roku, ale już jutro o godzinie 16:00 czasu polskiego pojawią się pierwsze recenzje. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, z możliwością wyboru angielskich i japońskich głosów.