Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 13 lipca 2020, 14:22

autor: Froozyy

VALORANT CRUNCHIPS CUP - wkrótce zapisy! Wygraj nagrody z puli 17,5 tys. zł

Wyobraźcie sobie, że leżycie w morzu chrupiących chipsów, a wokół tłum skanduje Wasze imię - Imię Zwycięzcy. Szanse, że to się stanie, jeszcze nigdy nie były tak duże – ruszają zapisy do VALORANT CRUNCHIPS CUP. Przed schrupaniem należy zebrać drużynę.

VALORANT CRUNCHIPS CUP - wkrótce zapisy! Wygraj nagrody z puli 17,5 tys. zł - ilustracja #1
Już wkrótce ruszą zapisy do VALORANT CRUNCHIPS CUP!

Do Valoranta jakiś czas temu na stałe zawitał wreszcie długo wyczekiwany tryb rankingowy. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że najlepszym graczom na długo to nie starczy. Dlatego właśnie głodnym rywalizacji na najwyższym poziomie wychodzimy naprzeciw! Jako ekipa Friendly Fire wraz z marką Crunchips oraz firmą Riot Games organizujemy dla Was największy do tej pory oficjalny turniej Valoranta w Polsce – VALORANT CRUNCHIPS CUP.

To w nim 128 najlepszych drużyn powalczy o nagrody z puli 17 500 złotych, limitowane koszulki, a także miesięczny zapas Crunchips. Zapisy do otwartych kwalifikacji otwieramy 18 lipca, a tego samego dnia szczegółowe informacje o turnieju i rejestracji zostaną opublikowane w serwisie GRY-OnLine.pl. Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (Facebooka oraz Twittera), aby cały czas być na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do waszej dyspozycji.

Otwarte kwalifikacje turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Odbędą się cztery turnieje kwalifikacyjne do fazy grupowej VALORANT CRUNCHIPS CUP, na które zapisywać będzie można się od 18 lipca 2020 do 4 sierpnia 2020 do godz. 20:00 poprzez oficjalne strony w serwisie Toornament (linki udostępnimy przed rozpoczęciem rejestracji):

  • Turniej I – 10 sierpnia;
  • Turniej II – 11 sierpnia;
  • Turniej III – 12 sierpnia;
  • Turniej IV – 13 sierpnia.

Wszystkie turnieje rozpoczną się o godzinie 19:00. Chętne drużyny może zgłosić wyłącznie ich kapitan (podając dane wszystkich członków zespołu). Przyjętych zostanie 32 zespołów (na jeden turniej), a o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń (w ten sposób do każdego turnieju zostanie przyjętych 28 drużyn; pozostała czwórka ze względu na rangę kapitana). Następnie pozostaje tylko walczyć o nagrody z puli 17 500 zł oraz miesięczny zapas chipsów, bo jak głosi pradawna zasada: jest granie, jest chrupanie! Szczegółowe informacje o turnieju pojawią się już wkrótce.

Harmonogram turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP