Gospodarz Summer Game Fest temperuje „hajp” przed dużym pokazem
Summer Game Fest nie będzie pełne zapowiedzi, wbrew „szalonym” plotkom, do których odniósł się dziennikarz Geoff Keighley.

Ostatnie miesiące nie obfitowały w duże premiery, czy nawet większe zapowiedzi. Dlatego wielu wygląda tegorocznych pokazów gier, zwłaszcza Microsoftu, który najwyraźniej ma tak dużo do zaprezentowania, że rozbił swoją transmisję na dwie części.
Jednak nie wszystkie wydarzenia przyniosą ze sobą ogłoszenia nowych gier. Geoff Keighley zalecił widzom, by „złagodzili swoje oczekiwania” wobec imprezy Summer Game Fest 2022. Odniósł się tym samym do, jak to ujął, „szalonych” plotek na temat pokazu krążących po sieci.
W trakcie transmisji na Twitter Spaces (via Video Games Chronicle) stwierdził, że jest „podekscytowany” atrakcjami przygotowanymi z myślą o tegorocznej edycji imprezy. Choć jednak zobaczymy na niej nie tylko „indyki”, ale też „ogromne gry”, tegoroczna edycja Summer Game Fest skupi się na już zapowiedzianych tytułach, na przykład The Callisto Protocol, Call of Duty: Modern Warfare 2 i dodatku do Cupheada.
Nie znaczy to, że zabraknie zupełnie nowych tytułów, lecz wypowiedź Keighleya sugeruje, że albo będą to pomniejsze projekty, albo nie zobaczymy z nich zbyt wiele. Co faktycznie szykują organizatorzy, dowiemy się już wkrótce.
Transmisja z wydarzenia Summer Game Fest 2022 rozpocznie się 9 czerwca o godzinie 20:00 czasu polskiego. Keighley przewiduje, że pokaz potrwa około półtorej do dwóch godzin, tak więc przygotujcie się na długi i (oby) ciekawy seans.
Komentarze czytelników
burza1982 Konsul
Jak Goeff gada, żeby się nie nastawiać na niewiadomo co to raczej będzie to marny pokaz.
Bo zazwyczaj gada, że będzie super a jest średnio.
Ja tam liczę w końcu na te Frakcje 2. Jakieś info - kiedy co i jak.
EuzebiuszSZ Pretorianin
I tak w tym roku już tylko 3 gry się liczą. Ragnarok, Hogwart i Callisto.
Reszta to co najwyżej miły dodatek.
Chociaż mam orzeczucie, że MW2 singlem pozamiata.
SpookyYuuki Generał

Może dożyję kiedyś premiery Prototype 3. I can dream.
Niezależnie od wszystkiego obejrzę pokaz bo lubię oglądać pokazy. State of Play był fajny. Zobaczymy co będzie 9 czerwca.
Shirosan15 Chorąży
Oby w końcu Capcom zapowiedział Dragon's Dogme 2. Bo ile można czekać.