Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2007, 08:20

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Gears of War na PC zadebiutuje 6 listopada

Gears of War to jedna z najlepiej sprzedających się gier na X360. Dzieło Epic Games opowiadające losy bohaterskiego oddziału walczącego z Locustami zapewniło zabawę milionom graczy. Od jakiegoś czasu wiemy już, że tej jesieni dołączą do nich również posiadacze komputerów PC, ponieważ przygotowywana jest wersja na tę platformę sprzętową.

Gears of War to jedna z najlepiej sprzedających się gier na X360. Dzieło Epic Games opowiadające o losach bohaterskiego oddziału walczącego z Locustami zapewniło zabawę milionom graczy. Od jakiegoś czasu wiemy już, że tej jesieni dołączą do nich również posiadacze komputerów PC, ponieważ przygotowywana jest wersja na tę platformę sprzętową. Obecnie dzięki informacjom podanym przez serwis Shacknews znamy już dokładną datę premiery gry – 6 listopada.

Gears of War na PC zadebiutuje 6 listopada - ilustracja #1

W porównaniu z mającą już niemal rok produkcją na X360 nowa wersja będzie o wiele bogatsza. Twórcy wprowadzą pięć nowych rozdziałów do kampanii dla jednego gracza (można ją ukończyć również w kooperacji). Wśród nich znajdzie się między innymi starcie z ogromnym obcym – Brumakiem.

Tryb multiplayer otrzyma z kolei nowy rodzaj rozgrywki – King of the Hill oraz dodatkowe mapy. Twórcy udostępnią również edytor poziomów, pozwalający graczom stworzyć własne lokacje. Gra będzie zawierać wszystko to, co znalazło się w dodatkach do konsolowej wersji Gears of War.

Gears of War na PC zadebiutuje 6 listopada - ilustracja #2

Zainteresowanych grą odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z jej zapowiedzią.