Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2013, 09:44

autor: luckie

Gearbox Software pracuje nad dwiema nowymi markami. Premiera Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Twórcy serii Borderlands i Brothers in Arms planują zapoczątkować dwie nowe marki z myślą o konsolach nowej generacji. Szczegóły na ten temat najprawdopodobniej poznamy podczas tegorocznego spotkania studia Gearbox Software z fanami. W międzyczasie miłośnicy Borderlands 2 mogą cieszyć się kolejnym pakietem DLC.

Co takiego szykuje Gearbox Software?
Co takiego szykuje Gearbox Software?
Nowe marki Gearbox Software
  1. Gearbox Software pracuje nad dwiema nowymi seriami gier na next-geny
  2. Jedną z nich być może rozpocznie Brothers in Arms: Furious 4
  3. 14 września 2013 roku odbędzie się spotkanie twórców z fanami
  4. Udział w beta-testach nowej produkcji studia wezmą nabywcy Community Day 2013 Digital Bonus Pack

Studio Gearbox Software, twórcy serii Borderlands, ogłosiło prace nad dwiema nowymi markami. Obie mają być przeznaczone na konsole nowej generacji, choć na razie nie wymieniono konkretnych platform sprzętowych. Jedną z nich najprawdopodobniej zapoczątkuje przemianowane Brothers in Arms: Furious 4, które ma się odciąć od poważnych odsłon cyklu Brothers in Arms. Natomiast druga marka jest na razie tajemnicą.

Plany Gearbox Software poznamy 14 września, podczas tegorocznego spotkania z fanami w Dallas. Dostęp do bety jednego z nadchodzących tytułów (najpewniej chodzi właśnie o Furious 4) otrzymają osoby, które wykupią pakiet Community Day 2013 Digital Bonus Pack. Prócz gwarancji udziału w beta-testach nowej gry od Gearbox Software zawiera on przepustkę do relacji na żywo z imprezy w jakości HD, kody na specjalną zawartość do Borderlands 2 oraz cyfrowe wydanie Homeworld w wersji HD i Classic.

Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Kolejne DLC do Borderlands 2, zatytułowane Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2, debiutuje już dziś (jutro w wersji na PlayStation 3). Pakiet oferuje zwiększenie limitu doświadczenia do 72 poziomu, nową broń oraz arenę Digistruct Peak. W odróżnieniu od pierwszego Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack, zestaw ten nie wchodzi w skład przepustki Season Pass, a jego cenę ustalono na 4,99 dolarów (ok. 16 zł). Posiadacze obu Upgrade Packów otrzymają dodatkowe bonusy.

Fani Borderlands 2 nie mogą narzekać na brak nowej zawartości - Gearbox Software zapowiada dwie nowe marki. Premiera Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 - wiadomość - 2013-09-03
Fani Borderlands 2 nie mogą narzekać na brak nowej zawartości

To nie koniec DLC do Borderlands 2. Gearbox zapowiada trzy paczki z serii Headhunter z nowymi skórkami i wyzwaniami. Pierwsza z nich, zatytułowana TK Baha's Bloody Harvest, zaplanowano na październik. Ma ona zostać utrzymana w tematyce Halloween.