Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 lutego 2020, 19:45

autor: Ender

Games with Gold w marcu - m.in. Batman: The Enemy Within i Sonic Generations

Znamy listę gier, które w grudniu zostaną udostępnione abonentom Xbox Live Gold. Posiadacze Xboksów otrzymają w sumie cztery produkcje: Batman: The Telltale Series - The Enemy Within, Shantae: Half-Genie Hero, Sonic Generations oraz Castlevania: Lords of Shadow 2.

Microsoft przedstawił listę czterech tytułów, które w marcu trafią do posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Dwie pozycje stworzone z myślą o Xboksie One to pełny sezon przygodówki Batman: The Telltale Series - The Enemy Within oraz zręcznościowa platformówka Shantae: Half-Genie Hero. Tytuły z Xboksa 360, w które zagramy na 360-tce oraz jej następcy dzięki kompatybilności wstecznej, to z kolei gry Sonic Generations i Castlevania: Lords of Shadow 2. Jak zwykle produkcje zostaną udostępnione w różnych terminach; informacje na ten temat znajdziecie poniżej.

Games with Gold w marcu:

  1. Batman: The Telltale Series - The Enemy Within – pełny sezon, epizody 1-5 – gra dostępna od 1 do 31 marca
  2. Shantae: Half-Genie Hero – gra dostępna od 16 marca do 15 kwietnia
  3. Castlevania: Lords of Shadow 2 – gra dostępna od 1 do 15 marca
  4. Sonic Generations – gra dostępna od 16 do 31 marca

Gry na Xboksa One

Batman: The Enemy Within

Drugi sezon epizodycznej przygodówki studia Telltale Games (pierwszy otrzymaliśmy w styczniu), opartej na komiksach z uniwersum DC. W trakcie kampanii rozbitej na pięć odcinków wcielamy się w Bruce'a Wayne'a i jego mroczne alter ego. Superbohater będzie musiał zmierzyć się z nowymi złoczyńcami prześladującymi mieszkańców Gotham, w tym z Jokerem, a także rozwiązać narastające problemy w prywatnym życiu.

Shantae: Half-Genie Hero

Niezwykle kolorowa dwuwymiarowa platformówka, która przygotowana została przez ekipę studia Way Forward Technologies. Stanowi ona kolejną odsłonę popularnej serii zapoczątkowanej w 2002 roku. Bohaterką gry inspirowanej opowieściami z Baśni tysiąca i jednej nocy jest odważna Shantae, w której żyłach płynie krew legendarnych dżinów.

Gry na Xboksa 360

Castlevania: Lords of Shadow 2

Druga odsłona rebootu serii Castlevania z 2014 roku, która przygotowana została przez hiszpańskie studio Mercury Steam Entertainment. Tytuł jest klasycznym trójwymiarowym slasherem, z akcją przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby. Podczas przygody wcielamy się w Gabriela Belmonta, bohatera jedynki, który został „obdarzony” mocami nieśmiertelnego krwiopijcy i aby się od nich uwolnić, decyduje się stawić czoła samemu Szatanowi. W skórze Gabriela przemierzamy dwie równoległe rzeczywistości: futurystyczne, mroczne miasto oraz średniowieczny, gotycki zamek. W obu wymiarach walczymy z potworami, zdobywamy przedmioty, rozwiązujemy łamigłówki i poznajemy kolejne wątki fabularne.

Sonic Generations

Najlepiej oceniana i przyjęta trójwymiarowa odsłona serii Sonic, która została wydana w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Produkcja zadebiutowała pierwotnie w 2011 roku i powstała dla uczczenia dwudziestolecia istnienia najbardziej rozpoznawalnej maskotki firmy SEGA. Sonic Generations łączy tradycyjny dwuwymiarowy gameplay, który znamy ze starych tytułów z cyklu powstałych w latach 90., z niezwykle szybką i dynamiczną rozgrywką w 3D.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games with Gold