Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2016, 20:23

autor: Góral

Games with Gold na październik – Super Mega Baseball: Extra Innings, The Escapists, MX vs. ATV Reflex i I Am Alive

Microsoft ujawnił gry, jakie pojawią się w październikowej ofercie Games with Gold. Będą to Super Mega Baseball: Extra Innings i The Escapists na Xboksa One oraz MX vs. ATV Reflex i I Am Alive na X360 i XOne (wsteczna kompatybilność).

Poznaliśmy produkcje, które w październiku trafią do oferty Games with Gold. Prawdę powiedziawszy szału nie ma i jeżeli liczyliście na jakieś starsze, ale wysokobudżetowe tytuły, to będziecie zawiedzeni. Chyba największą atrakcją nadchodzącej promocji będzie The Escapists, w którym trzeba uciec z więzienia. Poza tym pojawi się jeszcze zabawny pseudosymulator baseballa Super Mega Baseball: Extra Innings, wyścigowe MX vs ATV Reflex oraz survivalowe I Am Alive. Szczegóły znajdziecie nieco dalej, a wcześniej przypominamy jeszcze, że oferta Games with Gold skierowana jest tylko do aktywnych abonentów Xbox Live Gold, którzy w konkretnym okresie mogą za darmo dodać do swojej kolekcji udostępnione gry. W przypadku Xboksa One subskrypcja jest wymagana nie tylko do samego pobrania produkcji, ale także do zabawy. Natomiast w przypadku Xboksa 360 w otrzymane tytuły można grać również po wygaśnięciu abonamentu.

Gry na Xboksa One:

  • Super Mega Baseball: Extra Innings (dostępna od 1 do 31 października) – zręcznościowa produkcja przeznaczona dla fanów baseballa. Nie jest to bezpośredni konkurent R.B.I. Baseball 16, a nieco luźniejsza i mniej realistyczna gra z kreskówkową oprawą graficzną.
  • The Escapists (dostępna od 16 października do 15 listopada) – ciekawa dwuwymiarowa produkcja, w której wcielamy się w jednego z więźniów. Z pozoru wiedziemy normalny żywot skazańca, ale tak naprawdę staramy się wydostać z zamknięcia, zbierając potrzebne podczas ucieczki rzeczy, znajdując sprzymierzeńców itd.

Dodatkowo do 15 października cały czas możecie załapać się na Assassin's Creed Chronicles: China.

The Escapists – w październiku będziemy uciekać z więzienia. - Games with Gold na październik – Super Mega Baseball: Extra Innings, The Escapists, MX vs. ATV Reflex i I Am Alive - wiadomość - 2016-09-22
The Escapists – w październiku będziemy uciekać z więzienia.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Uwaga! Niżej wymienione gry są przeznaczone na konsolę Xbox 360, ale dzięki wstecznej kompatybilności można w nie grać także na Xboksie One.

  • MX vs. ATV Reflex (dostępna od 1 do 15 października) – jedna z odsłon wyścigowej serii, w której tym razem możemy pokierować takimi maszynami jak: motocykle motocross, quady ATV, buggy oraz ciężarówki.
  • I Am Alive (dostępna od 16 do 31 października) – survivalowa gra akcji, w której trafiamy do miasta zniszczonego przez potężne trzęsienie ziemi. Zadaniem graczy jest odnalezienie zaginionej żony i kilkuletniej córki.