Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2016, 09:19

autor: Movis

Zabij serwery Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej

Już jutro, 23 września, Gwint: Wiedźmińska gra karciana będzie dostępny na PC w ramach wielkiego testu serwerów przed zamkniętą betą. Druga seria prób odbędzie się 27 września. Kody umożliwiające wzięcie udziału w akcji mają zostać udostępnione dzisiaj.

Choć zamknięta beta Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej została przesunięta na 25 października, gracze już jutro będą mieli okazję poznać przedsmak produkcji w zapowiadanych przez CD Projekt RED testach infrastruktury serwerów. Na swojej oficjalnej stronie polski developer zapowiedział, że poinformuje o dostępności kodów do produkcji już dziś – 22 września. Same testy będą toczyć się od godziny 17 do 21 w dniu 23 września oraz od 20 do północy 27 września. By się na nie załapać należy obserwować facebooka i twittera gry, gdzie w stosownym czasie pojawią się informacje o godzinach i sposobie rozdawania kluczy do testów.

Zabij serwery Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej - ilustracja #1

Uczestnikami wydarzenia mogą być tylko osoby, które zarejestrowały się do zamkniętej bety, choć otrzymanie kodu do testu serwerów nie jest równoznaczne z przepustką do gry 25 października. Z zapowiedzi deweloperów wynika, że nie będzie można tworzyć własnych talii kart, a po zakończeniu wydarzenia wszelkie postępy graczy nie będą zachowywane. Oczywiście mogą też wystąpić problemy z serwerami.

Gwinta oczekują wszyscy, którzy spędzili na nim długie godziny w najnowszym Wiedźminie - Zabij serwery Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej - wiadomość - 2016-09-22
Gwinta oczekują wszyscy, którzy spędzili na nim długie godziny w najnowszym Wiedźminie

Gwint nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, a już cieszy się niemałym zainteresowaniem. Oprócz trybu sieciowego produkcja ma zaoferować przygody dla pojedynczego gracza o długości nawet do 10 godzin. Ostatnio część zespołu odpowiadała na pytania fanów na konwencie PAX West 2016. Sam tytuł pojawić się ma zarówno na PC, PS4 i Xbox One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint: Wiedźmińska gra karciana