Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2016, 09:57

autor: luckie

Kampanie solowe w samodzielnym Gwincie zaoferują po 10 godzin rozgrywki

Prócz rozbudowanego trybu sieciowego, Gwint: Wiedźmińska gra karciana ma zawierać kilka kampanii fabularnych, a każda będzie oferować około 10 godzin rozgrywki. Na ich przestrzeni wcielimy się w różnych bohaterów i poznamy nowe historie z wiedźmińskiego świata.

Studio CD Projekt RED już nieraz dowiodło, że ambitnie podchodzi do wszystkiego, za co się zabiera. Nie inaczej jest z zapowiedzianą na targach E3 2016 karcianką Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Samodzielna cyfrowa wersja znakomitej „minigry” z Wiedźmina 3 nie dość, że zapewni rozbudowaną mechanikę i możliwość zabawy z graczami z całego świata, to jeszcze ma zawierać fabularne kampanie solowe na 10 godzin rozgrywki – to więcej, niż może zaoferować niejedna strzelanina z najwyższej półki (nie będziemy wytykać palcami, ale wszyscy wiemy, o kogo chodzi). Podkreślmy, że chodzi tu o więcej niż jedną kampanię – jak donosi serwis Ars Technica – a każda ma zajmować około 10 godzin.

W cyfrowym Gwincie odnajdą się również samotnicy. - Kampanie solowe w samodzielnym Gwincie zaoferują po 10 godzin rozgrywki - wiadomość - 2016-06-17
W cyfrowym Gwincie odnajdą się również samotnicy.

Każda kampania będzie oferować własną historię, głównego bohatera, cut-scenki i nagrane dialogi, a także flagowe dla gier polskiego studia wybory moralne i ich konsekwencje. Jak podano na oficjalnej stronie cyfrowego Gwinta, opowieść będzie wypuszczana w odcinkach. Dwuwymiarowe postacie będą poruszać się po dużej mapie świata, ukazanej w rzucie izometrycznym. Na swojej drodze napotkamy nie tylko misje należące do głównego wątku, ale i zadania poboczne. Ich ukończenie będzie nagradzane nowymi kartami, które dodamy do swojej talii.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana ma również oferować dodatkowe karty do każdej z pięciu dostępnych talii oraz zmodyfikowane zasady. Więcej na ten temat przeczytacie w naszych wrażeniach z pokazu produkcji na E3. Tytuł ma zostać przetestowany na PC i Xboksie One jesienią (finalna wersja ukaże się również na PlayStation 4) – zapisy do zamkniętej bety prowadzone są w tym miejscu.

  1. Graliśmy w Gwinta i jesteśmy zachwyceni - PvP i pełnoprawna kampania na premierę
  2. Oficjalna strona gry