Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2015, 12:20

autor: Góral

Games Republic - promocja na polskie gry z okazji Dnia Niepodległości [news zaktualizowany]

W sklepie Games Republic rozpoczęła się promocja From Poland with Love zorganizowana z okazji Dnia Niepodległości. Obniżki sięgają 90%, a wśród przecenionych tytułów są m.in. This War of Mine i Wiedźmin 3: Dziki Gon. Przy okazji organizatorzy akcji przygotowali infografikę z ciekawostkami o polskich grach.

AKTUALIZACJA:

Zgodnie z obietnicą, o godzinie 12:00 rozpoczęła się rzeczona promocja. Zaktualizowaliśmy niniejszą wiadomość o listę z wybranymi ofertami.

This War of Mine pojawi się w promocji From Poland with love. - Games Republic - jutro promocja na polskie gry z okazji Dnia Niepodległości - wiadomość - 2015-11-11
This War of Mine pojawi się w promocji From Poland with love.

Przedstawiciele polskiej platformy cyfrowej dystrybucji Games Republic poinformowali nas w przesłanej informacji prasowej, że jutro o godzinie 12:00 rozpocznie się specjalna promocja o nazwie From Poland with love, podczas której sprzedawane będą rodzime gry wideo. Przeceny mają dochodzić aż do 90%, a wśród dostępnych pozycji znajdziemy m.in. takie projekty jak This War of Mine, Kholat i Wiedźmin 3: Dziki Gon. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej rozpiski tytułów, ale uzupełnimy niniejszą wiadomość o stosowną listę po starcie akcji. Przy okazji opublikowano także widoczną poniżej infografikę z kilkoma ciekawostkami związanymi z polskimi produkcjami. Można się z niej dowiedzieć, że wartość rodzimego rynku gier wideo wynosi 1 650 000 000 zł, a aż 75% osób do grania używa komputerów PC.

Ponadto w nadesłanej informacji ujawniono także co nieco na temat tajemniczego projektu Industrial od 11 bit studios, o którym pisaliśmy w październiku 2014 roku.

„Industrial przechodzi kolejne iteracje, kolejne etapy dopieszczania i nanoszenia nowych warstw, bo naszym celem jest stworzyć niezapomniane przeżycie. I my to zrobimy. TWoMem zawiesiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, teraz podnosimy ją jeszcze wyżej. Industrial jest wielkim i ambitnym projektem. Ma elementy fantasy ale też powagę, czy powiedzmy - głębie dojrzałości w rozgrywce, bowiem dobrze czujemy się w tworzeniu opowieści dla dojrzałego gracza (tu zresztą wykorzystujemy doświadczenie nabyte przy tworzeniu TWoMa).

Czekamy zatem na kolejne szczegóły i na start promocji From Poland with love.

Wybrane oferty promocji From Poland with love:

  1. This War of Mine – 7,59 euro (około 32 zł),
  2. Anomaly Uber Bundle – 4,19 euro (około 18 zł),
  3. Worlds of Magic – 12,57 euro (około 53 zł),
  4. Warlocks vs Shadows – 5,59 euro (około 24 zł),
  5. Painkiller Hell and Damnation Collector's Edition – 5,99 euro (około 25 zł),
  6. Spacecom – 2,49 euro (około 11 zł),
  7. Sleepwalker's Journey – 0,67 euro (około 3 zł),
  8. Funky Smugglers – 1,99 euro (około 8 zł),
  9. Call of Juarez: Bound in Blood – 2,49 euro (około 11 zł),
  10. Two Worlds Epic Edition – 1,49 euro (około 6 zł).
Games Republic - jutro promocja na polskie gry z okazji Dnia Niepodległości - ilustracja #2