Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 czerwca 2014, 14:02

Game On Music – zaproszenie na koncert muzyki z gier i konkurs

14 czerwca 2014 roku w Krakowie odbędzie się koncert Game On Music, podczas którego będziecie mieli okazję usłyszeć autorskie aranżacje utworów muzycznych z wielu znanych gier w wykonaniu zespołu MultiPlayer Ensemble. Liczba miejsc jest ograniczona, a koszt biletu to kilkadziesiąt złotych, ale przygotowaliśmy dla Was mały konkurs, w którym możecie wygrać dwie wejściówki.

Game On Music w skrócie:
  • Co to: koncert, na którym zespół MultiPlayer Ensemble wykona autorskie aranżacje utworów z gier
  • Kiedy: 14 czerwca, godz. 19:00
  • Gdzie: Kraków, kino Kijów.Centrum
  • Cena biletu: 79 zł (ulgowy 49 zł), ale możecie wygrać 2 wejściówki w naszym konkursie (szczegóły niżej)

Wszyscy z Was, którzy mienią się growymi melomanami, powinni rozważyć złożenie w najbliższym czasie wizyty w Krakowie. 14 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się tam koncert Game On Music, podczas którego zespół MultiPlayer Ensemble zaprezentuje autorskie aranżacje utworów ze znanych produkcji, słynących ze znakomitych soundtracków. Usłyszymy między innymi motywy z serii Wiedźmin, Assassin’s Creed i Heroes of Might & Magic. Co więcej, na miejscu wydarzenia pojawią się goście specjalni – Adam Skorupa i Krzysztof Wierzynkiewicz, czyli kompozytorzy, którym zawdzięczamy oprawę muzyczną komputerowych adaptacji przygód Geralta z Rivii. Imprezę organizuje Fundacja Quadrofonia, natomiast w gronie jej partnerów są między innymi firmy Ubisoft i CD Projekt.

Przyznać trzeba, że MultiPlayer Ensemble dokonało znakomitego wyboru, jeśli chodzi o gry, których muzyka zostanie wykonana na koncercie.

Koncert Game On Music odbędzie się w krakowskim kinie Kijów.Centrum (al. Zygmunta Krasińskiego 34). Rzecz jasna, wstęp nie jest bezpłatny – bilety kosztują 79 zł (lub 49 zł, jeśli przysługuje Wam ulga), a w dodatku liczba miejsc jest ograniczona. Ale niech ci z Was, których to odstraszyło, jeszcze nie odchodzą, bo mamy dla Was mały konkurs!

Napiszcie w komentarzu, z jakiej gry muzykę chcielibyście usłyszeć podczas kolejnej edycji Game On Music i uzasadnijcie swój wybór. Dwa najciekawsze wpisy nagrodzimy, obdarowując ich autorów wejściówkami na omawianą imprezę. Na Wasze posty czekamy tylko do 9 czerwca, więc nie zwlekajcie!

Na zachętę polecamy Waszej uwadze wczorajszy materiał wideo, na którym możecie posłuchać utworu Ezio’s Family z gry Assassin’s Creed II w wykonaniu MultiPlayer Ensemble, a przy okazji dowiedzieć się czegoś więcej o omawianej inicjatywie od Magdaleny Urbańskiej (kierowniczki artystycznej projektu) i Magdaleny Bartnikowskiej (wiceprezes Fundacji Quadrofonia).

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Z GRYOnline.pl związany od 2013 roku, najpierw jako współpracownik, a od 2017 roku – członek redakcji, znany także jako Draug. Obecnie szef Encyklopedii Gier. Zainteresowanie elektroniczną rozrywką rozpalił w nim starszy brat – kolekcjoner gier i gracz. Zdobył wykształcenie bibliotekarza/infobrokera – ale nie poszedł w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni. Zanim w 2020 roku przeniósł się z Krakowa do Poznania, zdążył zostać zapamiętany z bywania na tolkienowskich konwentach, posiadania Subaru Imprezy i wywijania mieczem na firmowym parkingu.

więcej