Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2021, 13:15

Oglądaj z nami Future Games Show; na pokazie pojawi się 40 gier

Dziś o godzinie 22:45 czasu polskiego wystartuje kolejne wydarzenie z cyklu Future Games Show organizowanego przez serwis GamesRadar+. W trakcie imprezy zaprezentowanych zostanie ponad 40 gier, w tym The Lord of the Rings: Gollum.

W SKRÓCIE
  1. Dziś o godzinie 22:45 wystartuje wydarzenie Future Games Show Spring Showcase.
  2. Podczas imprezy zaprezentowanych zostanie ponad 40 gier od 30 różnych wydawców.
  3. Możemy spodziewać się chociażby nowych materiałów z The Lord of the Rings: Gollum.

Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące miesiące wciąż nie będą specjalnie sprzyjały organizacji dużych branżowych imprez. Już teraz wiemy, że najnowsza edycja targów E3, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłym roku, nie odbędzie się w formie fizycznej. Pozostają nam zatem wydarzenia sieciowe. Jedno z nich, organizowane przez serwis GamesRadar+ Future Games Show Spring Showcase, odbędzie się już dziś. Transmisja wystartuje o godzinie 22:45 czasu polskiego. Będzie można ją obejrzeć na Twitchu, YouTube, Facebook, Twitterze i na samej stronie GamesRadar+. Najważniejsze informacje z konferencji pojawią się także rzecz jasna na łamach GRYOnline.pl.

Oglądaj z nami Future Games Show; na pokazie pojawi się 40 gier - ilustracja #1
Podczas Spring Showcase zobaczymy między innymi The Lord of the Rings: Gollum.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podczas dzisiejszego wydarzenia zaprezentowanych zostanie ponad 40 gier od 30 różnych wydawców, w tym EA, Segi, Warner Bros. Games czy Team17. Już teraz wiemy, że na liście produkcji, które będzie można zobaczyć dzisiejszej nocy, znajduje się chociażby The Lord of the Rings: Gollum. Ogłosili to na Twitterze sami twórcy tej przygodowej gry akcji rozgrywającej się w uniwersum stworzonym przez J. R. R. Tolkiena, czyli ekipa ze studia Daedalic Entertainment.

Future Games Show Spring Showcase poprowadzi duet Nicole Tompkins oraz Jeff Schine. Są to aktorzy dubbingowi, których głosy możemy usłyszeć chociażby w remake'u Resident Evil 3. Z kolei gospodynią studia tuż przed prezentacją będzie Stephanie Panisello, która wcieliła się między innymi w Claire Redfield w odświeżonej wersji Resident Evil 2.

Warto zaznaczyć, że Spring Showcase będzie pierwszą z trzech zaplanowanych na ten rok imprez spod znaku Future Games Show. Kolejne mają odbyć się w czerwcu oraz sierpniu. Więcej szczegółów na ich temat powinniśmy poznać już wkrótce.

  1. Oficjalna strona GamesRadar+