Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 marca 2021, 13:11

autor: Aquma

Rocket League Sideswipe - zapowiedziano mobilny spin-off hitu Psyonix

Deweloperzy ze studia Psyonix zaprezentowali grę Rocket League Swideswipe – mobilną odsłonę swojej flagowej produkcji, która w tym roku trafi na smartfony z systemami iOS oraz Android.

W SKRÓCIE:

  1. studio Psyonix zapowiedziało Rocket League Sideswipe;
  2. będzie to mobilny spin-off Rocket League z uproszczonym sterowaniem i widokiem side-scrollowym;
  3. gra w tym roku trafi na urządzenia z systemami iOS i Android.

Amerykańska firma Psyonix – twórcy Rocket Leaguezapowiedzieli mobilny spin-off wspomnianego dzieła zatytułowany Rocket League Sideswipe. Poniżej krótki gameplay trailer.

Założenia rozgrywki w omawianej produkcji będą podobne, jak w przypadku jej większego i starszego brata – zabawa będzie polegała na graniu w piłkę z wykorzystaniem samochodów (1 vs 1 lub 2 vs 2). Różnica polega na tym, że w Rocket League Sideswipe akcję będziemy obserwowali z boku, a sterowanie zostanie uproszczone, by lepiej pasować do smartfona. Mecze mają być też krótsze – potrwają około 2 minut. Warto odnotować, że w grze nie zabraknie też opcji dostosowania wyglądu oraz możliwości swojego pojazdu.

Rocket League Sideswipe ukaże się jeszcze w tym roku (dokładna data na razie nie jest znana) i trafi na urządzenia z systemami iOS i Android. Wczoraj rozpoczęły się alfa-testy tej produkcji, ale niestety mogą wziąć w nich udział wyłącznie gracze z Nowej Zelandii i Australii.

  1. Recenzja gry Rocket League - piłka nożna na dopalaczu
  2. Rocket League – poradnik
  3. Rocket League – strona oficjalna