Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Rocket League Sideswipe (AND)
OkładkaRocket League Sideswipe (AND)

Rocket League Sideswipe

Spin-off niezwykle popularnej gry Rocket League, która odnosi olbrzymie sukcesy na scenie e-sportowej. Tytuł jest uproszczoną, dwuwymiarową wersją pierwowzoru i jest przeznaczony na urządzenia mobilne.

Zręcznościowe | science fiction | samochodowe | zagraj za darmo | sieciowe | 2.5D | side-scroll

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rocket League Sideswipe Premiera

2gru2021

AND iOS

producent: Psyonix wydawca: Psyonix Strona oficjalna

Gry podobne do Rocket League Sideswipe

Reckless Racing 3

Splash Cars

Pako Forever

Rocket League Sideswipe to spin-off popularnej gry Rocket League przeznaczony na urządzenia mobilne. Tak jak w pierwowzorze, gra polega na rozgrywaniu meczów piłkarskich za pomocą zdalnie sterowanych samochodzików.

Mechanika

W przeciwieństwie do Rocket League na PC i konsole, Sideswipe funkcjonuje w przestrzeni 2.5D – grafika jest trójwymiarowa, lecz rozgrywkę widzimy wyłącznie z boku. Każdy mecz trwa dwie minuty. Celem zabawy jest wbicie przerośniętej piłki do bramki przeciwnika. Identycznie jak w oryginale samochodziki są bardzo zwrotne, potrafią wykonywać imponujące, powietrzne akrobacje oraz mają dostęp do zwiększającego prędkość dopalacza. W Sideswipe występuje też znany z oryginału tryb Hoops, zamieniający bramki na kosze do koszykówki. Sterowanie jest dotykowe i przystępne dla początkujących, lecz pozwalające bardziej zaawansowanym graczom na bardzo precyzyjne manewrowanie autkami.

Podczas gry zdobywamy przedmioty kosmetyczne, którymi możemy modyfikować wygląd naszego samochodu. Nie mają one żadnego wpływu na rozgrywkę. Modyfikując kolory I akcesoria możemy stworzyć swoje własne, unikalne auto.

Tryby gry

Najważniejszą częścią gry są mecze multiplayer, rozgrywane w drużynach jedno- lub dwuosobowych. Możemy grać ze znajomymi bądź też z ludźmi dobieranymi losowo. Tytuł zawiera także rozgrywki rankingowe dla graczy ceniących rywalizację.

Kwestie techniczne

Graficznie Sideswipe prezentuje się bardzo podobnie do pierwowzoru. Grafika, choć niezbyt realistyczna, imponuje stylem i kolorami. Szczególnie dobrze prezentują się efekty cząsteczkowe występujące po strzeleniu gola.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2-4  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Rocket League Sideswipe: Odpowiednia dla każdego wieku.

Rocket League Sideswipe Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS