Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2021, 21:00

autor: Przemysław Dygas

Future Games Show powraca i wkrótce zaprezentuje ponad 40 gier

Internetowe wydarzenie organizowane przez serwis GamesRadar+ powróci 25 marca. Na pierwszym z trzech tegorocznych Future Games Show zobaczymy ponad 40 gier.

W SKRÓCIE:
  • 25 marca powróci Future Games Show.
  • Podczas internetowego wydarzenia zobaczymy ponad 40 gier.
  • Wśród nich pojawią się produkcje takich firm jak EA, Warner Bros. Games i Team17.

Future Games Show to wydarzenie organizowane przez serwis GamesRadar+, którego pierwsza edycja miała miejsce rok temu. Już 25 marca powróci ona w wydaniu o nazwie Spring Showcase. Organizatorzy poinformowali, że podczas eventu będziemy mogli zobaczyć ponad 40 gier od 30 różnych wydawców. Część z nich będzie zapowiedziami nieznanych jeszcze tytułów. Wśród nich pojawią się produkcje m.in. od EA, Warner Bros. Games i Team17.

Wydarzenie prowadzić będą Jeff Schine oraz Nicole Tompkins, czyli gwiazdy remake’u Resident Evil 3. Schine bardzo entuzjastycznie wypowiedział się na temat nadchodzącej konferencji.

Nie mogę się doczekać pracy z Nicole i ponownego spotkania naszego zespołu. Oboje jesteśmy zagorzałymi graczami, więc szansa, by prowadzić Future Games Show, jest bardzo ekscytująca. Starałem się podejrzeć coś z line-upu, ale nie miałem zbyt wiele szczęścia… Z tego, co mi jednak do tej pory powiedziano, będzie to naprawdę niezła impreza.

To już tradycja, że Future Games Show prowadzone jest przez duety związane z konkretnymi grami. W poprzednich edycjach byli to Nolan North i Emily Rose (Uncharted) oraz David Hayter i Debi Mae West (Metal Gear Solid).

Konferencja będzie transmitowana od godziny 22:45 na stronie GamesRadar+, Twitchu, Facebooku oraz w serwisie YouTube. Spring Showcase będzie jednym z trzech wydarzeń spod znaku Future Games Show, jakie odbędą się w tym roku. Kolejne zaplanowane są na czerwiec oraz sierpień. Nie wiadomo jeszcze, jakie atrakcje przygotowano na te następne edycje. Widać jednak wyraźnie, że internetowe wydarzenie rozwija się, w czym zdecydowanie pomaga trwająca pandemia.