Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2019, 10:17

autor: Aquma

Fortnite x Star Wars - szturmowcy z Gwiezdnych wojen w hicie Epic Games

W Fortnite rozpoczął się właśnie event tematyczny powiązany z uniwersum Gwiezdnych wojen. Na razie do zdobycia jest skórka oryginalnego Stormtroopera, ale nie da się wykluczyć, że pojawią się kolejne nagrody.

Fortnite świętuje premierę Jedi: Fallen Order specjalnym eventem. - Fortnite x Star Wars - szturmowcy z Gwiezdnych wojen w hicie Epic Games - wiadomość - 2019-11-15
Fortnite świętuje premierę Jedi: Fallen Order specjalnym eventem.

W Fortnite - megahicie stworzonym przez firmę Epic Games - rozpoczął się właśnie event powiązany z uniwersum Gwiezdnych wojen. Ma to oczywiście związek z dzisiejszą premierą nowej gry studia Respawn Entertainment - Star Wars Jedi: Fallen Order. Wydarzenie zostało zapowiedziane za pośrednictwem trailera, który zamieszczono poniżej.

Jak widać, do zdobycia jest skórka oryginalnego Stormtroopera. Możemy ją nabyć tradycyjną metodą - w sklepie wewnątrz Fortnite - albo też poprzez zakup Upadłego zakonu w Epic Games Store (jeśli się nad tym zastanawiacie, polecamy zapoznanie się z naszą recenzją tej produkcji). W tej drugiej sytuacji kod uprawniający do dostępu do wspomnianego przedmiotu kosmetycznego otrzymamy za darmo. Strój będzie można zdobyć do 18 listopada.

Warto odnotować, że w Fortnite pojawił się także gwiezdny niszczyciel. Potężny statek wisi nad mapą i na razie znajduje się dość daleko, ale nie da się wykluczyć, że z czasem się zbliży i stanie się coś nowego - miejcie więc oko na dodatkowe nagrody i możliwości, które mogą (ale nie muszą) pojawić się w kolejnych dniach.

Gwiezdny niszczyciel w Fortnite. Źródło: LongJohnsYT.
Gwiezdny niszczyciel w Fortnite. Źródło: LongJohnsYT.
  1. Fortnite – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach