Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2020, 18:40

„Formuła 1” w GTA Online - wyszła aktualizacja Open Wheel Racing

Do GTA Online trafiła aktualizacja Open Wheel Racing, dzięki której gracze mogą zasiąść za bolidami rodem z Formuły 1. Do gry zostało dodanych siedem specjalnych tras oraz dwa samochody wyścigowe, które można dowolnie personalizować.

„Formuła 1” trafiła do GTA Online. - „Formuła 1” w GTA Online - wyszła aktualizacja Open Wheel Racing - wiadomość - 2020-02-27
„Formuła 1” trafiła do GTA Online.
W SKRÓCIE:
  • aktualizacja Open Wheel Racing wprowadziła do GTA Online możliwość ścigania się samochodami wyścigowymi rodem z Formuły 1;
  • do dyspozycji graczy zostało oddanych siedem tras oraz dwa bolidy, które można spersonalizować na różne sposoby.

Do GTA Online trafiła właśnie nowa zawartość w ramach aktualizacji Open Wheel Racing, dzięki której gracze mogą zasiąść za kierownicą bolidów rodem z Formuły 1 i wziąć udział w San Andreas Prix, aby wygrać cenne nagrody. Do dyspozycji kierowców zostało oddanych siedem specjalnych tras (m.in. Height of Society i Brace for Impact), a także dwa nowe pojazdy służące do ścigania się – PR4 i R88. Oba można personalizować na różne sposoby poprzez zmianę opon, silnika czy też spojlera, aczkolwiek warto mieć na uwadze, że nie różnią się one za bardzo od siebie samymi osiągami.

Jeszcze na początku tego miesiąca pisaliśmy, że sprzedaż samego GTA V przekroczyła 120 mln egzemplarzy. Produkcja cały czas bije rekordy popularności, co niewątpliwie spowodowane jest ciągłymi aktualizacjami sieciowego segmentu tego tytułu. W sierpniu zeszłego roku do gry trafiło kasyno (niedostępne w Polsce), którego otwarcie przyciągnęło rekordową liczbę graczy w przeciągu jednego dnia oraz całego tygodnia. Tym samym deweloperzy, o ile całkowicie nie porzucą GTA Online na rzecz podobnego trybu w GTA VI, nie muszą się martwić o spadek popularności ich dzieła.