Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2012, 09:30

autor: Sarge

Firma Blizzard jest „w samym środku procesu dewelopingu” gry MMO Titan

Wygląda na to, że nowy projekt firmy Blizzard o roboczym tytule Titan wciąż się rozwija. Tajemnicza produkcja MMO znajduje się obecnie „w samym środku procesu dewelopingu”, a zespół za nią odpowiedzialny cały czas się rozrasta.

Po niedawnej premierze World of Warcraft: Mists of Pandaria wiele osób zastanawia się, co dalej z projektem Titan, który ma być kolejną grą MMO firmy Blizzard. Rob Pardo potwierdził w wywiadzie dla serwisu Curse, że prace nad tajemniczą produkcją idą w jak najlepszym kierunku.

W tym momencie jesteśmy zdecydowanie w samym środku procesu dewelopingu. Nasz zespół liczy w tej chwili ponad 100 osób” – słowa Roba Pardo z pewnością uspokoją osoby, które obawiały się o dalsze losy tego projektu. Na temat Titan wciąż nie wiemy bowiem niczego konkretnego. Więcej w sieci spekulacji i plotek, niż potwierdzonych informacji na temat tej produkcji.

Rozmówca zastrzega jednak, żeby nikt nie robił sobie nadziei, że Titan ukaże się na rynku lada chwila. Zwraca uwagę na to jak duży jest to projekt i że wymaga on naprawdę dużych nakładów pracy. Pardo sam zresztą stwierdził, że nie wie kiedy firma będzie mogła udostępnić więcej informacji na temat swojego dzieła. W związku z tym można się spodziewać, że do jego premiery jest jeszcze daleka droga.

Titan to roboczy tytuł nowej gry MMO, nad jaką pracuje firma Blizzard. Chociaż wiemy o niej od dłuższego czasu, to dalej nie znamy żadnych szczegółów na jej temat. Dwa lata temu szef Blizzarda zdradził, że Titan będzie wspólnie koegzystować z World of Warcraft na rynku i żadna z produkcji nie będzie wypierać drugiej. Może to oznaczać, że otrzymamy pozycję utrzymaną w zupełnie innych klimatach od World of Warcraft, która dodatkowo może wykorzystać model free to play.

Ostatnia aktualizacja: 2012-09-28

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.